Різне

Купити золотий хрестик – чудова ідея на подарунок

Будь-яка ювелірна прикраса – це чудовий вибір, якщо треба зробити красивий і вражаючий презент. Але існують різні види коштовностей і є навіть такі, які окрім красивого зовнішнього вигляду мають ще кілька особливих властивостей.

Наприклад, є прикраси, які отримали статус оберегів. І якщо ви хочете поповнити свій арсенал однією із таких коштовностей, або зробити вдалий презент, консультанти УкрЗолото радять купити золотий хрестик. Ювеліри пропонують безліч варіацій, кожна з яких має свої особливості. Адже комусь до вподоби великі хрестики з розп’яттям, а іншим до смаку невеликі прикраси декоровані діамантами. І саме для того щоб задовольнити всі вимоги покупців, майстри і пропонують неймовірно величезний і різноманітний асортимент.

На подарунок і для себе

Купити золотий хрестик актуально і для поповнення власного ювелірного арсеналу і на презент. Головне, дізнатися, який саме варіант подобається отримувачу подарунка. Бо в колекціях мануфактур представлені моделі в золоті:

  1. Білому;
  2. Жовтому;
  3. Червоному.

Також часто майстри використовують різні сплави для створення стильних ефектів. Відрізняються хрестики і за розмірами. Великі екземпляри – то краще придбання для чоловіка. Менші, більш вишукані – представлені у жіночих колекціях. Зовсім крихітні а головне без гострих кутів та додаткових декоративних елементів, які можуть поранити дитину – у дитячих серіях.

Ще одна особливість яка відрізняє хрестики золоті – це їх вид. Адже ви можете шукати хрестик православний, а іншому покупцеві треба придбати хрестик католицький. Не хвилюйтеся, в асортименті ювелірних брендів є всі можливі варіації в тому числі з розп’яттям або без. Причому різні декоративні елементи можуть бути плоскими (виконані технікою діамантового гранування), або навпаки об’ємними.

Декоративна складова дуже різна, адже в хід іде і кераміка, і платина, і діамантове гранування, і коштовне каміння.

Саме від цих всіх особливостей:

  • Вага виробу (кількість дорогоцінного металу, яка використана для виготовлення прикраси);
  • Складність та ексклюзивність дизайну;
  • Особливості виготовлення;
  • Матеріали які виконують роль декору (коштовне каміння, напівкоштовне каміння) залежить вартість прикраси.

Купити золотий хрестик – чудова ідея на подарунок

Але як показує практика, виробники пропонують різні варіації, які відрізняються втому числі і по ціні. Отже, якщо в минулі часи наявність золотого хрестика – то було властиво тільки дуже заможним людям, то у сучасних споживачів є необмежені можливості щоб придати таку прикрасу з функціями оберегу.

Колекції включають серії як преміальні, так і в середньому та навіть бюджетному сегменті. І як стверджують експерти UkrZoloto і переконатися в цьому дозволяють фото, навіть в економ серіях ви знайдете не просто красиві, а дуже достойні прикраси.