Різне

Навіщо і як стимулювати одну із ерогенних зон чоловіків

Погладжування і потискування цієї ерогенної зони продовжують статевий акт. І не тільки.

Що потрібно знати про будову і роль яєчок. Перш ніж приступити до масажу, вивчимо теорію.

Яєчка – це парні залози овальної форми в середньому довжиною 4 см, шириною 3 см і вагою близько 20 г кожне. Одне яєчко, як правило, більше іншого і опущено трохи нижче.Друга назва органу, тестікули, походить від латинського testis – свідок. Є версія, що в Стародавньому Римі чоловік, даючи клятву говорити правду, прикладав руку до яєчок – доказу своєї мужності.І справді, саме яєчка, а не пеніс, є джерелом чоловічої енергії і центром усієї статевої системи. Усередині них знаходяться вузькі трубочки – канальці, в яких безперервно виробляються сперматозоїди. А між канальцями розкидані клітини Лейдіга, відповідальні за постачання чоловічого гормону тестостерону.Зазвичай найважливіші органи надійно заховані усередині тіла, під бронею з кісток або хоча б м’яких тканин. Але з яєчками цей трюк не вдався: при нормальній температурі людського тіла (близько 37°C) сперматозоїди втрачають рухливість і життєздатність. В результаті природі довелося вивести яєчка назовні, помістивши їх в шкірний мішечок під пенісом – мошонку.

Що служить захистом для яєчок

Від зовнішніх впливів яєчка захищає кілька ліній оборони. По-перше, це щільна оболонка зі сполучної тканини навколо самих тестикул. Тому на дотик вони тверді і гладкі.Друга лінія – це мошонка. Всередині неї яєчка розділені шкіряною перегородкою, і коли одне запалюється, то запальний процес не перекидається на друге. А ще під шкірою мошонки заховані пучки м’язових волокон. Якщо чоловік замерз, перепрацював, сильно злякався – м’язи підтягують яєчка вгору, ближче до тіла.Підвищена чутливість органу теж продиктована міркуваннями безпеки. Організм реагує різким болем на найменшу загрозу травми – і тим самим страхує людський рід від вимирання.

Що відбувається з яєчками під час сексу

У період збудження тестікули підтягуються в черевну порожнину і збільшуються в розмірі. Причому чим ближче оргазм, тим вище яєчка. Якщо відтягнути їх вниз перед кульмінацією, то можна продовжити статевий акт. Цією технікою користуються любителі тантричного сексу.При настанні оргазму яєчка виштовхують сперматозоїди в сечовипускальний канал поряд з передміхурової залозою, де вони змішуються з насіннєвий рідиною, утворюючи сперму. Подальша подорож відбувається вже без участі тестикул.

Навіщо робити масаж яєчок

Є кілька вагомих причин масажувати яєчка не від випадку до випадку, а на регулярній основі.Поліпшується циркуляція крові. Це добре і для здоров’я самих тестикул, але в якості побічного ефекту ви отримаєте більш стійку ерекцію і більш тривалий статевий акт.Підвищується якість сперми. Це особливо актуально, якщо ви плануєте стати батьком.Стимулюється вироблення тестостерону. Отже, чоловіче лібідо не впаде, і сексуальне життя буде вирувати.Чоловік отримує задоволення. У самих тестикулах і особливо в мошонці багато нервових закінчень, що перетворює їх в додаткову ерогенну зону.Ви зможете вчасно відреагувати на проблеми. При регулярному промацувані яєчок від вас не вислизнуть тривожні сигнали на кшталт припухлостей, аномального збільшення в розмірах або незвичайної хворобливості. Все це – привід звернутися до уролога.

Як робити масаж яєчок

Масаж може бути частиною любовної гри (наприклад, орального сексу) або ж окремою приємною процедурою. У будь-якому випадку намагайтеся дотримуватися наступних правил.

Позбавтеся від кілець і довгих нігтівШкіра мошонки надзвичайно тонка і ніжна. Її легко подряпати або боляче прищемити, особливо в пориві пристрасті. Тому не забудьте зняти кільця. Та й з хижим манікюром в цю чутливу область краще не лізти.

Прогрійте руки і самі яєчкаРобити масаж потрібно чистими і теплими рукам. Самі яєчка і область навколо них теж рекомендується прогріти, використовуючи теплий рушник.

Скористайтеся лубрикантомДля зменшення тертя обробіть руки лубрикантом, попередньо розтерши його в долонях, щоб змазка нагрілася.

Почніть з погладжуваньВізьміть яєчка в долоні і робіть кругові рухи великими пальцями, неначе розгладжуючи шкіру.

Експериментуйте з різними техніками

Протягом усього часу застосування яєчка можна:

  • ніжно відтягувати вниз, обхопивши мошонку біля основи;
  • обережно стискати;
  • делікатно розминати;
  • легенько постукувати пальцями;
  • «Малювати» на них пальцями всілякі фігури.

Головне, щоб всі рухи були м’якими, без різких ривків або щипків. Уважно стежте за реакцією партнера і зупиняйтеся при найменшому натяку на невдоволення.Якщо все зроблено якісно і з любов’ю, після п’ятихвилинного масажу мошонка злегка витягнеться, а яєчка будуть висіти нижче, ніж зазвичай, стануть важче і збільшаться в розмірах через приплив крові.

Робіть масаж яєчок регулярно

Для підтримки здоров’я повторюйте процедуру три рази в тиждень перед сном. А якщо хочете домогтися якихось помітних результатів – наприклад, поліпшити ерекцію або підвищити якість сперми – то кожен день.

Пам’ятайте про протипоказання

Такий масаж протипоказаний при захворюваннях органів сечостатевої системи (яєчок, простати, сечового міхура, уретри) в гострій стадії, болях в мошонці, проблеми з прямою кишкою (геморої, проктиті).

  • Навіщо і як стимулювати одну із ерогенних зон чоловіків

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts