Різне

Новий рік по фен-шуй: де саме поставити ялинку?

Експерти в області фен-шуй вважають, що від того, куди ви поставите ялинку, буде залежати ваша удача в новому році. Наші поради допоможуть вам вибрати правильне місце для головного талісмана майбутніх свят.Згідно з фен-шуй, наш будинок розділяється на чотири особливих сектора: сім’я і любов, здоров’я, багатство і кар’єра, знання і подорожі. Залежно від того, в якому секторі ви поставите ялинку, ви зможете залучити удачу в тій чи іншій сфері життя. Не забудьте також правильно нарядити ялинку, тому що це теж дуже важливо.

Зона сім’ї і любові

Сім’я і любов у 2020 році стоять понад усе. Це означає, що найбільшу і найгарнішу ялинку необхідно поставити в спальні. Якщо ви збираєтеся поставити тільки одну ялинку, її варто розташувати саме в цій частині вашого будинку.

Якщо ви вже знайшли другу половинку, то можна поставити дві маленькі парні ялинки біля ліжка з прикрасами білого і червоного кольору. Якщо ви поки перебуваєте в пошуках, то ялинку краще ставити в кутку і ближче до виходу. Доповнити образ ялинки можна прикрасами у вигляді дракона – символу вірності, любові і благополуччя.

Новий рік по фен-шуй: де саме поставити ялинку?

Зона здоров’я

Зона здоров’я буде однією з найважливіших. Вона найчастіше знаходиться на перетині всіх кімнат або на кухні. Саме в цих місцях можна поставити ялинку.

Це може бути висока і ошатна ялинка, на якій має бути велика кількість світлих іграшок і прикрас, так як 2020 року – рік Білій Щура. Щур символізує турботу про здоров’я, причому не тільки про своє, але і про здоров’я своїх близьких. Поруч можна поставити фігурку черепахи або слона.

Зона кар’єри і багатства

Ця зона в більшості квартир і будинків знаходиться в передпокої. 2020 рік Сталевого Щура зробить цю сферу другорядною, але ви можете поставити там ялинку, якщо хочете, щоб фінансова удача не обходила вас стороною.

У передпокої можна поставити маленьку ялинку з прикрасами у вигляді грошей, монет. Поруч можна помістити фігуркух, тигра або жаби, щоб активувати зону фінансів і зустріти Новий рік на позитивній фінансовій хвилі.

Новий рік по фен-шуй: де саме поставити ялинку?

Зона знань і подорожей

Вона знаходиться в вітальні і на перетині вітальні з передпокоєм. Саме там варто розташувати ялинку, якщо в майбутньому році ви хочете більше подорожувати, відкривати для себе нові місця, стати успішніше в навчанні, знайти нове хобі, інтереси, захоплення.

Це другорядна сфера, тому ялинка повинна бути менше розміром, ніж в більш важливих зонах, які ми описали вище. Прикрасити ялинку в такому випадку краще фотографіями красивих місць і країн, сірими іграшками та різними сувенірами.

  • Новий рік по фен-шуй: де саме поставити ялинку?

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts