Різне

Сумісність знака Скорпіон в любові і шлюбі

Скорпіон – найпривабливіший і загадковий знак Зодіаку.

Ці люди ніжні і чутливі, проте ніколи не дозволять собі показати такі риси. Вони демонструють іншим силу волі і рішучість, і не кожен зможе зрозуміти, наскільки вони дбайливі і щедрі до рідних. У Скорпіона гармонійна сумісність в коханні і шлюбі з тими, хто за його маскою побачать справжню сутність.У любові і сімейному житті Скорпіони віддані і вірні. Представники цього знака особливо цінують емоційну сторону відносин. Вони часто вдало одружуються і виходять заміж, їх обранці відрізняють або талантами, або інтелектом, що допомагає їм досягти успіху в житті.Найкраща сумісність в коханні і шлюбі у Скорпіона зі знаками Зодіаку водної стихії: Рак (22 червня – 22 липня), Риби (19 лютого – 20 березня) і Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада). Вони добре сумісні з Дівою (24 серпня – 23 вересня) і Козерогом (22 грудня – 20 січня).Несумісними знаками для Скорпіона є Лев (23 липня – 23 серпня) і Водолій (21 січня – 18 лютого), хоча союз з Левом може бути корисний для кар’єри, а з Водолієм для емоційної підтримки. Союз зі Стрільцем (23 листопада – 21 грудня) може принести вигоду в фінансовому плані. Що стосується сумісності у шлюбі, одним з кращих виборів для шлюбу буде Телець (21 квітня – 20 травня). Для духовного розвитку плідно партнерство з Терезами (24 вересня – 23 жовтня).

СКОРПІОН-ОВЕН

Сумісність Овна і Скорпіона в любові і шлюбі 60%. Між ними дуже швидко можуть скластися цікаві і хвилюючі відносини. Існують два сценарії розвитку любовний зв’язок: інтимна сторона відносин буде утримувати їх разом або виявиться марною. З одного боку, Овен і Скорпіон володіють великим енергетичним потенціалом, вони обидва вважають за краще діяти. З іншого боку, вони є незалежними і не люблять перебувати під контролем. Розбіжності можуть зруйнувати їх феноменальну здатність розділити пристрасть один до одного. Зазвичай це партнерство нестійке.

СКОРПІОН-ТЕЛЕЦЬ

Знаки протилежні в Зодіаці, це означає, що між ними досить багато протиріч. З іншого боку, вони належать дружнім стихіям (Вода для Скорпіона і Земля для Тільця), що створює умови для того, щоб вони знайшли порозуміння. Сумісність Тельця і ​​Скорпіона в любові і шлюбі 70%.Сильний фізичний потяг один до одного забезпечить їм взаємний інтерес. Партнери однаково активні в інтимному житті. З іншого боку, є протиріччя. Вони обидва дуже ревниві й уперті, так що жоден з них не повинен давати другій половинці приводу для підозр. Різниця між ними в тому, що Телець хоче мати партнера, як цінний предмет, а Скорпіон намагається оволодіти ним в емоційному сенсі.Серед переваг цієї пари їх загальний інтерес до фінансових питань, саме він може згуртувати їх. Але в цьому випадку питання буде в тому, чи збережеться у них здатність щиро любити один одного. У їхніх стосунках є як плюси, так і мінуси, і успішний шлюб можливий, якщо вони обидва терплячі й інтелігентні люди.

СКОРПІОН-БЛИЗНЮКИ

Сумісність Близнюків і Скорпіона в любові і шлюбі 40%. Ці знаки Зодіаку пов’язані з різними стихіями (Повітря і Вода) і знаходяться під управлінням різних планет (Меркурій для Близнюків і Плутон для Скорпіона).У цьому союзі є величезний взаємний інтерес і інтрига. Уява Близнюків і енергія Скорпіона можуть скласти хорошу комбінацію, якщо тільки ці двоє зможуть ужитися разом. У них може бути гармонія в інтимних відносинах, але цього недостатньо, тому що стиль їх життя має мало спільного. Близнюки хочуть жити повноцінним, насиченим життям, але не такий партнер, який більше зосереджений на ідеї самовдосконалення. Скорпіон чуттєвий, пристрасний, вимогливий, ревнивий і негнучкий. Близнюки непостійні, поверхневі, легковажні і мінливі, прагнуть до людей і спілкування, а Скорпіон любить усамітнення.Представники знаку Близнюки схильні приймати любов занадто легко, на відміну від партнера. Скорпіон відрізняється цілеспрямованістю, в той час як Близнюки завжди сумніваються і не відрізняються послідовністю. Сумісність між цими знаками непроста. В результаті всього цього, їм буде нелегко справлятися з труднощами у відносинах і шлюбі.

СКОРПІОН-РАК

Інтенсивна емоційність дає успіх цього союзу. У них сприятлива сумісність для любові і відносин, Скорпіон і Рак можуть стати хорошими партнерами. Сильна енергетика Скорпіона, бажання домінувати і захищати – це саме те, що потрібно Раку. Прояви власницького інстинкту Рака в цьому союзі будуть мати дійсно хороший ефект, оскільки дозволять Скорпіону відчувати себе впевнено в стосунках. Рака захоплює впевненість в собі Скорпіона, в той час як Скорпіон знаходить притулок в емоційній підтримці Рака.Рак має більшу чутливість, в той час як Скорпіон більш пристрасний. Бажання Рака догодити партнеру допоможе уникнути багатьох проблем. Приводів для ревнощів у Скорпіона в цьому союзі не виникне, оскільки Рак, як правило, повністю присвячує себе партнеру. Любов буде рости, і цей зв’язок може привести до ідеального шлюбу.

СКОРПІОН-ЛЕВ

У парі Лев і Скорпіон сумісність в коханні 70%. У цих двох багато енергії і активності. Між ними може миттєво виникнути взаємний фізичний потяг, вони рівні з енергетики партнери. Проте, сумісність цих знаків в любові суперечлива. Леву складно справлятися з ревнощі і власницькими тенденціями Скорпіона.Вони обидва дуже сильні і вольові особистості, що може породити в їх спільному житті досить бурхливі моменти. Енергія Скорпіона дуже інтенсивна, але він здатний тільки на короткі сплески, в той час як Лев набагато стабільніший. Як правило, в такому союзі немає романтики, але вони можуть стати хорошою подружньою парою, створити тривалі партнерські відносини.

СКОРПІОН-ДІВА

Сумісність Діви і Скорпіона в любові і шлюбі 90%. Ці знаки Зодіаку знаходяться під управлінням родинних стихій – Вода для Скорпіона і Земля для Діви. Як Земля і Вода потрібні один одному, так ці двоє будуть прагнути зблизитися. Цей союз несе обом можливості розвитку. Духовне єднання між ними можливо на найвищому рівні. Їх інтереси збігаються в багатьох областях, але вони занадто різні, коли справа стосується інтимної сфери, що може бути джерелом розбіжностей. З іншому вони сумісна пара.

СКОРПІОН-ТЕРЕЗИ

Сумісність Терезів і Скорпіона в любові і шлюбі 60%. Терези – це знак Повітря, а Скорпіон – знак Води. Поєднання цих двох стихій, Вода і Повітря, породжує туман. Перспективи їхнього кохання дійсно можуть бути туманними. Скорпіон занадто ревнивий для безтурботних Терезів. Вони товариські і мають схильність до флірту, що викличе підозри партнера, який не здатний прощати зраду. Проблеми в стосунках можуть в кінцевому підсумку підштовхнути Терези на пошук нового партнера, який не стане його або її занадто обмежувати. Щоб відносини були гармонійними, Скорпіон повинен бути лідером, а Терези прийняти роль веденого партнера. Між ними існує сильний взаємний потяг, ця сумісність здатна породити бурхливі пристрасті, але, в кінцевому підсумку, вони ж можуть привести до розриву.

СКОРПІОН-СКОРПІОН

Інтенсивність їх почуттів дуже висока, ці двоє здатні запалити вогонь навіть у воді. Проблема сумісності жінки Скорпіона і чоловіка Скорпіона в тому, що вони дуже схожі. Вони обидва рішучі, обидва є власниками, у кожного з них складний характер. Вони дуже ревниві і вимогливі один до одного. Їх емоції настільки сильні, що кожен маленький шторм може стати ураганом.Жінка Скорпіон і чоловік Скорпіон знаходяться в постійній боротьбі, намагаючись підпорядкувати партнера власної волі. Якщо їх думки з будь-якого приводу не збігаються, це може створити проблеми в любові і шлюбі. І все ж, їх любов і відносини можуть стати чимось винятковим. Між жінкою Скорпіоном і чоловіком Скорпіоном завжди є взаєморозуміння, тому що кожен з партнерів має інтуїцією на найвищому рівні. У них схожі смаки в їжі, музиці, літературі та багатьох інших речах. Всі властивості зодіакального знака Скорпіона в цій парі посилюються, як позитивні, так і негативні, також посилюються здібності і таланти партнерів.Скорпіони не роблять нічого наполовину, тому, якщо вони зустрілися і відчули взаємний потяг, можна розраховувати на продовження відносин і на те, що зв’язок буде тривалим. Глибина пристрасті і любові у цієї пари безмірна, вони в змозі використати енергію Плутона, керуючого знаком Скорпіон, для того, щоб зцілити один одного, як фізично, так і духовно. Вони обидва схильні до підозрілості, але якщо зможуть подолати недовіру один до одного, то шлях до успіху в любові і шлюбі відкритий.Якщо цього не відбудеться, то складнощів і розбіжностей не уникнути. Жінок і чоловіків знака Скорпіон привертає містика, так що регулярні духовні практики, такі, як медитація або йога, поліпшать якість їх любовного і шлюбного союзу.

СКОРПІОН-СТРІЛЕЦЬ

Сумісність Скорпіона і Стрільця в любові і шлюбі 40%. Скорпіон є домінуючим за своєю природою, але він або вона буде мати проблеми з тим, щоб тримати партнера під контролем. Скорпіон любить свій будинок, а у Стрільця «чемодан завжди зібраний», він або вона постійно готові до подорожей. Скорпіон навряд чи здатний розділити інтереси другої половинки, що може змусити його або її ревнувати.Любов може бути романтичною, але у них нестійка сумісність. Стрілець грайливий в інтимних відносинах і буде знаходити Скорпіона дуже інтенсивним, занадто пристрасним. Їх взаємне притягання не продовжуватиметься тривалий час. Сумісності між цими знаками не так багато. Любовний зв’язок на деякий час можливий, тривалий шлюб – під питанням.

СКОРПІОН-КОЗЕРІГ

Сумісність Скорпіона і Козерога в любові і шлюбі 90%. Їхні стосунки можуть стати дуже успішними, пара має хороші перспективи в любові. Власницький інстинкт Скорпіона не викличе протесту з боку партнера, для нього або неї це буде означати впевненість в стабільності відносин. Вони можуть працювати як команда, Козеріг здатний стати організатором, а Скорпіон відрізняється проникливістю. Скорпіон більш винахідливий, але Козеріг виключно витривалий і працелюбний, що може створити основу яка задовольняє зв’язок кожного партнера.Представники цих знаків Зодіаку мають сильну волю, але Скорпіон більше схильний до домінування. Якщо Козеріг готовий прийняти таку особливість характеру партнера, їм вдасться уникнути багатьох проблем. Любовний зв’язок між ними може бути повною пристрасті і привести до успішного шлюбу.

СКОРПІОН-ВОДОЛІЙ

Це інтригуючі відносини, але їх сумісність в коханні одна з несприятливих. Їх зв’язок зазвичай закінчується через нетривалий час, ще до того, як виникли серйозні проблеми. Підживлюється енергією Скорпіона і уявою Водолія, інтимна сторона відносин для них може стати досить неординарною. Але Водолія не чіпають інтенсивні пристрасті Скорпіона, а того не влаштовуватиме непередбачуваність партнера. Водолій постійно бере участь в різноманітних громадських справах, але Скорпіона вони навряд чи зацікавлять.Водолій надзвичайно товариський, Скорпіон, як правило, замкнутий в собі. Скорпіон не зможе підпорядкувати Водолія його або її волі, причиною тому любов партнера до свободи. Приємні моменти в ліжку не допоможуть цій парі створити щасливий союз. Краще, якщо кожен з них піде своїм шляхом і зупинить вибір на більш подібній йому людині.

СКОРПІОН-РИБИ

Ці знаки Води прекрасно доповнюють один одного. Сумісність Скорпіон і Риби в любові і шлюбі 80%. Між ними існує сильне взаємне тяжіння, може бути любов з першого погляду. Риби готові покладатися на партнера, який здатний компенсувати їх нерішучість і погодяться з його бажанням лідирувати у відносинах. Ревнощі і власність Скорпіона не збентежить Риб, все це навіть допоможе йому або їй відчувати себе коханими. Залежність Риб – це саме те, чого шукає Скорпіон.Між ними може бути особливе спілкування на емоційному рівні. Обидва мають сильну інтуїцію, зацікавлені в таємничому і незвичайному. Еротична сторона відносин повинна бути прекрасною. Завдяки хорошій сумісності, вони можуть успішно доповнювати один одного – Риби дуже винахідливі, а Скорпіон наполегливий. Як любовний зв’язок, так і шлюб між ними успішні.

  • Сумісність знака Скорпіон в любові і шлюбі

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts