Різне

Сумісність знаку Діва в любові і шлюбі

Діви – майстри організації і шукають досконалість у всьому.

І це означає, що партнер теж повинен бути досконалістю. Або, принаймні, стремить до нього. Їх привабливість для протилежної статі полягає в самовіддачі, готовності працювати над відносинами. У Діви нахил в любові і шлюбі з тими знаками Зодіаку, які, подібно до них, відрізняються надійністю, відповідальністю і відданістю.Найкраща сумісність в коханні і шлюбі у Діви зі знаками Зодіаку земної стихії: Телець (21 квітня – 20 травня), Козеріг (22 грудня – 20 січня) і Діва (24 серпня – 23 вересня). Вони добре сумісні з Раком (22 червня – 22 липня) і Скорпіоном (24 жовтня – 22 листопада).Несумісними знаками для Діви є Близнюки (21 травня – 21 червня) і Стрілець (23 листопада – 21 грудня), хоча союз із Близнюками може бути корисний для кар’єри, а зі Стрільцем для емоційної підтримки. Союз з Терезами (24 вересня – 23 жовтня) може бути вигідним у фінансовому плані. Що стосується сумісності у шлюбі, одним з кращих виборів для шлюбу будуть Риби (19 лютого – 20 березня). Для духовного розвитку плідно партнерство зі Левом (23 липня – 23 серпня).

ДІВА-ОВЕН

У парі Овен і Діва сумісність в любові і шлюбі 70%. Енергійний Овен, ймовірно, буде заінтригований соромливою і стриманою Дівою. Однак їх темпераменти в любові різні, їм потрібно багато терпіння, щоб союз став успішним. Овен пристрасний, імпульсивний і прямий. Діва більш обережна, йому або їй потрібен час, щоб відкритися. Овен, повний захоплюючих нових планів та ідей, бажає бути лідером у відносинах. Діва дуже вибаглива, і любить, щоб все робилося так, як він або вона хоче. Незважаючи на відмінності, їх любов може принести щастя, якщо партнери будуть йти на компроміси.

ДІВА-ТЕЛЕЦЬ

Сумісність Тільця і ​​Діви в любові і шлюбі 90%. Вдалий союз, вони практично можуть читати думки один одного. Ці два знаки Землі добре сумісні і принесуть щастя один одному. Між ними може спалахнути любов з першого погляду. Обидва вони домосіди і поділяють одні й ті ж інтереси. Діва в любові віддає перевагу простоті, Телець не проти простоти, але його або її стиль в інтимну сторону відносин може турбувати Діву. В інших аспектах спільного життя між ними немає протиріч.У цих двох є що запропонувати один одному. Завзятість Тільця і ​​гострий розум Діви – гарне поєднання для успіху. Телець ретельно стежить за витратами, що радує економну Діва. Їх зв’язок може бути благополучним, але все ж потребують терпіння від представників обох знаків.

ДІВА-БЛИЗНЮКИ

У пари Близнюки і Діва сумісність в коханні і шлюбі 70%. Характери партнерів мають багато протиріч. З точки зору Близнюків, Діва нудна. Що стосується інтимної сторони відносин, у Діви є чіткі уявлення, що не задовольнять партнера. Після того, як вогонь пристрасті згасне, Діва почне бурчати і критикувати партнера. У свою чергу, Близнюки почнуть пошук розваг з ким-небудь ще. Пристрасть між ними буде остигати, відносини скоро перетворяться в холодні. Їм є над чим попрацювати, щоб зробити любов і відносини гармонійними.

ДІВА-РАК

Сумісність Рака і Діви в любові і шлюбі 80%. Допитливі натури, між ними можливий гармонійний союз. Рак відрізняється емоційністю, а Діва схильна до аналізу, але для їх відносин ця різниця не має великого значення, скоріше, вони доповнюють один одного. Між ними є хороша сумісність в коханні. Діва практична і може створити основу для розвитку відносин, Рак зробить їх теплими і гармонійними. Вони практично ідеально підходять один одному.Одна з крайнощів цього союзу – занадто багато турботи. Кожен з них любить піклуватися про іншого, якщо це зайде далеко, то може зробити життя нестерпним для них обох. Разом вони будуть із задоволенням обговорювати, що потрібно зробити, як розподілити обов’язки і, як правило, все буде виконано вчасно. Союз цих партнерів може стати дуже успішним, особливо в разі, якщо Діва буде менш критичною з Раком.

ДІВА-ЛЕВ

У Лева і Діви такий тип любовної сумісності, коли успіх відносин залежить від особистості партнерів. Великодушний Лев поблажливо поставиться до схильності Діви критикувати, в той час як Діва високо оцінить переваги Лева, його почуття гумору і добрий характер. Діва здатна принести в цей союз душевне тепло і розуміння, а Лева приверне його або її гострий розум і практичність. Вони підтримують один одного, кожен бере на себе частину зобов’язань. Обидва партнери наполегливі і здатні добиватися своїх цілей, тому шанси на створення гармонійних відносин є. Любовний союз може бути успішним, тривалий шлюб також можливий.

ДІВА-ДІВА

Сумісність жінки Діви і чоловіки Діви в любові і шлюбі 90%. Це відмінний союз, тут присутні взаєморозуміння і духовна близькість. Вони обидва визнають і поважають думку іншого. Єдине, що може затьмарювати ці відносини – епізодичне нехтування емоційними потребами один одного, оскільки кожен з них постійно чимось стурбований. Люди цього знаку Зодіаку мають схильність турбуватися через дрібниці, що може змушувати їх приділяти більше уваги вирішенню проблем, ніж іншим зодіакальним знакам.Обидва партнери не дуже пристрасні по природі, вони отримають більше задоволення від обміну знаннями, подорожей або бесід, ніж від розваг, що дають емоційне збудження. Вони можуть бути критичними, але це не внесе складнощів в їх любовні відносини, оскільки кожен розуміє, що критика має на меті виправити проблеми.Чоловікові Діві іноді потрібні періоди ізоляції, щоб зібратися з думками. Те ж саме справедливо і по відношенню до жінки Діви. Дозволяйте один одному час від часу побути на самоті, але не забувайте, що взаємна підтримка здатна творити чудеса. Представники знаку Діва орієнтовані на самовдосконалення. Відмінний союз, загальна система цінностей є запорукою успіху. Це сумісна в любові пара. Вони обидва вважають, що любов є основою для більш важливого – партнерства в життя. Вони відповідальні, уважні, інтелектуальні і приймають любов тільки всерйоз.Вони поділяють інтереси один одного, і їм ніколи не набридне бути разом. В інтимній сфері запити не надто великі і не викличуть взаємних претензій. Між ними можливо суперництво з приводу того, хто є лідером у відносинах, але вони є досить розсудливості, що врегулювати можливі конфлікти. Як романтичні відносини, так і шлюб можливі в тому випадку, якщо чоловік Діва і жінка Діва приборкають свою схильність до критицизму.

ДІВА-ТЕРЕЗИ

У знаків Зодіаку Діва й Терези сумісність в коханні і шлюбі суперечлива. Обох об’єднує прагнення до гармонії, але Діва живе відповідно до власних правил, а Терези навряд чи зможуть відповідати їм. У представників цих знаків є і інші проблеми в сумісності. Діву більше цікавлять гроші, ніж романтика, але Терези ні. Діві подобається проводити час вдома, товариськість і прагнення партнера до задоволення не будуть їм або нею вітатися. Смаки Терезів коштують дорого, а Діва обережна у витратах, якщо не сказати скупа.Терези знаходять Діву метушливою, критичною і абсолютно непохитною. Діва іноді може поводитися з партнером як буркотлива особистість з диктаторськими нахилами. Терези не будуть чекати від нього або неї багато чого і почнуть шукати підтримки в іншому місці. У Діви досить простий підхід до інтимної сторони відносин, і переваги партнера можуть змусити його або її нервувати.

ДІВА-СКОРПІОН

Сумісність Діви і Скорпіона в любові і шлюбі 90%. Ці знаки Зодіаку знаходяться під управлінням родинних стихій – Вода для Скорпіона і Земля для Діви. Як Земля і Вода потрібні один одному, так ці двоє будуть прагнути зблизитися. Цей союз несе обом можливості розвитку. Духовне єднання між ними можливо на найвищому рівні. Їх інтереси збігаються в багатьох областях, але вони занадто різні, коли справа стосується інтимної сфери, що може бути джерелом розбіжностей. В іншому вони сумісна пара.

ДІВА-СТРІЛЕЦЬ

Сумісність Діви і Стрільця в любові і шлюбі 60%. Це непростий союз, у партнерів різні цінності і не збігається ставлення до любові. Цей зв’язок не зможе забезпечити Діві необхідну стабільність, його або її впевненість в собі може швидко зникнути. Діва прагне до порядку і простоті, Стрілець шукає азарту і нових відчуттів. Діва хоче довгострокових зобов’язань, Стрілець віддає перевагу бути вільним.Діва не надає надто великого значення інтимну сторону відносин і не поділяє ті ж переваги, що і партнер. В результаті Стрілець може відчути, що він або вона час від часу має право на пошук нових захоплень, що викличе конфлікти. У них можуть бути любовні стосунки деякий час, але тривалий союз – під питанням.

ДІВА-КОЗЕРІГ

Загальні цілі, мрії, бажання – формула успіху їхнього союзу. Це знаки Землі, Діва і Козеріг, мають відмінну сумісність в коханні. Акуратність і впорядкованість Діви добре поєднуються з самодисципліною і здатністю Козерога до напруженої роботи. Вони будуть пишатися своїм будинком, їм більше сподобається мати кілька близьких друзів, ніж багато знайомих, вони будуть захоплюватися інтелектуальними здібностями один одного. Характерна для Козерога практичність відмінно підходить партнеру.Можливі розбіжності в області інтимних відносин, але вони розуміють і відчувають один одного настільки добре, що ці непорозуміння не будуть їх занадто турбувати. Вони обидва розумні, консервативні і терплячі. У відносинах може бути відсутня любовна романтика, як правило, обидва партнери досить стримані в проявах почуттів. У них є хороші перспективи для любові і тривалого шлюбу.

ДІВА-ВОДОЛІЙ

Сумісність Діви і Водолія в любові і шлюбі 70%. Спілкування – дуже сильна сторона цієї пари, основа творчості. Партнери не відрізняються емоційністю, оскільки є представниками ментальних знаків Зодіаку. Протиріч між ними досить багато. Діва часто зауважує темну сторону життя, а Водолій сприймає життя оптимістично. Між ними немає сильного фізичного потягу, в цих відносинах не буде ні сильної пристрасті, ні цікавих еротичних ігор.Водолія привертає громадська активність, у нього або неї, як правило, широке коло знайомств. Діва воліє тихе життя, допускаючи в неї лише кілька близьких друзів. Практична Діва схильна критикувати партнера. Їх цілі різні: Водолій хоче бути настільки блискучим, наскільки можливо, Діва хоче бути якомога ефективнішою. Тривалий любовний зв’язок і шлюб можливі в тому випадку, якщо вони обидва мають сильні почуття один до одного.

ДІВА-РИБИ

Любов тісно пов’язана зі стабільністю, фізичними потребами, інтелектуальної сумісністю. Любов для Риб – це краса і емоційні переживання. Діва обережна в прояві почуттів, практичне ставлення до інтимної сторони відносин не задовольнить запити Риб. В цілому сумісність цих двох знаків Зодіаку суперечлива.У цьому союзі є природне поєднання розуму та інтуїції, в числі плюсів те, що вони можуть вирішувати гострі моменти за допомогою обговорень, приходити до згоди по більшості питань. Між ними є сильне тяжіння, як це часто буває у представників протилежних знаків Зодіаку. Особливість пари в тому, що любов і шлюб, швидше за все, будуть проблематичними для молодих людей. Чим старше партнери, тим більше вони сумісні.

  • Сумісність знаку Діва в любові і шлюбі

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts