Різне

Сумісність знаку зодіаку Овен в любові і шлюбі

Люди знаку Зодіаку Овен, відомі своєю чесністю, прямотою і сміливістю, одним словом – “СТІНА”, цього ж вони очікують і від коханих.

Будьте з ними відкритими і щирими, ухиляння вони навряд чи оцінять. Якщо хтось привернув їхню увагу, вони спробують показати, наскільки вони ініціативні і незалежні. Сумісність Овна в любові і шлюбі залежить від того, наскільки партнер готовий визнавати і поважати його індивідуальність. Їх стиль вираження любові може бути не кожному до смаку, адже вони нетерплячі. Але та людина, яка знайде такий підхід чарівним, може залишитися з Овном надовго.Для Овна любов – це, перш за все, дія і енергія. Якщо у вас є з Овном сумісність, то ви дізнаєтеся про це відразу ж. Якщо немає, то не чекайте, що відносини будуть розвиватися. Вони або з вами, або ні. Щоб завоювати їх любов, любить всім серцем і не будьте занадто чутливими.Найкраща сумісність в коханні, стосунках і шлюбі у Овна зі знаками Зодіаку Лев (23 липня – 23 серпня), Стрілець (23 листопада – 21 грудня) і Овен (21 березня – 20 квітня). Вони добре сумісні з Близнюками (21 травня – 21 червня) і Водолієм (21 січня – 18 лютого).Несумісними знаками для Овна є Рак (22 червня – 22 липня) і Козеріг (22 грудня – 20 січня), хоча союз з Козерогом може бути корисний для кар’єри, а з Раком для емоційної підтримки. Відносини з Тельцем (21 квітня – 20 травня) можуть дати Овнам користь у фінансовому плані. Що стосується гармонії і сумісності у шлюбі, одним з найгірших виборів є Терези (24 вересня – 23 жовтня). Для духовного розвитку буде плідним союз з Рибами (19 лютого – 20 березня).У любові Овни, і чоловіки, і жінки, ведуть себе по-дитячому, безпосередньо висловлюючи свої почуття. Ці люди за своєю природою лідери, люблять брати на себе ініціативу в стосунках, по крайній мірі, більшу частину часу. Вони енергійні і активні, їм подобається, коли любовний роман розвивається стрімко. Якщо присутня невизначеність або топтання на місці, їм це швидко набридає. У любові вони завойовники, але, підкоривши предмет свого інтересу, пристрасть може досить швидко згаснути. Щоб відносини залишалися для Овна свіжими і хвилюючими, від його другої половинки потрібно багато винахідливості.Щоб відчувати себе щасливіше в любові і шлюбі, Овнам необхідно стримати імпульсивність і різкість, це допоможе їм створити тривалі стосунки з представниками інших знаків Зодіаку. В цілому, вони серйозно налаштовані на партнерство, здатні побудувати міцний любовний і шлюбний союз.

ОВЕН-ОВЕН

Це союз дії. Їм потрібна пристрасна любов і жоден з них не погодиться задовольнятися меншим. Найгірше, що може статися в любовному союзі Овна жінки і Овна чоловіки – це якщо вони втратять здатність захоплюватися один одним. Хоча слід сказати, що таке майже ніколи не трапляється. В еротичних відносинах буде домінувати жінка, але і чоловік Овен не погодиться довго перебувати в ролі веденого. Кожен з них спробує стати лідером, що може створити атмосферу конфліктів. В результаті, багато проблем будуть вирішуватися в іншій кімнаті.Ключем до успіху їхнього шлюбу стане здатність довіряти партнеру і вміння розподіляти обов’язки. Добре, якщо жінка візьме на себе управління фінансами сім’ї. Оскільки вони обоє бажають бути лідерами, має сенс розподілити дні, щоб кожен отримав свій “шматок пирога”. Нехай сьогодні провідним в парі буде жінка, а завтра чоловік. Це може перетворитися в захоплюючу гру і зробити відносини хвилюючими.Хоча у них, безумовно, не найкраща сумісність, любовний союз і шлюб жінки Овна і чоловіки Овна можуть принести щастя. Якщо вони кохають одне одного настільки, що готові хоча б трохи пожертвувати своїм его заради збереження почуттів, то успіх їм забезпечений.

ОВЕН-ТЕЛЕЦЬ

Сумісність Овна і Тільця в любові і шлюбі можна оцінити в 70%. Ці зодіакальні знаки пов’язані з різними стихіями (Вогонь і Земля), але знаходяться під управлінням взаємно доповнюючих один одного планет (Марс для Овна і Венера для Тельця), тому гармонія в їх союзі можлива, хоча і потребують зусиль.Обидва вони дуже чуттєві, але Овна може дратувати розміреність і брак фантазії Тільця в любові. В якості компенсації Овен може постійно намагатися розважити себе і шукати когось, хто задовольнить його запити. Ощадливість Тільця, який рідко робить щось спонтанно, буде дратувати партнера. Якщо земний Тілець вміє заробляти гроші, то вогняний Овен ще краще вміє їх витрачати.Спочатку їм може бути важко разом, але якщо союз проіснує досить тривалий час, Овен все ж оцінить стабільність і надійність другої половинки. Якщо Телець дозволить Овнові взяти на себе роль лідера, вони зможуть побудувати гармонійні відносини. В іншому випадку, їм буде складно отримати бажаний баланс. Відносини між ними часто бувають нетривалими.

ОВЕН-БЛИЗНЮКИ

Сумісність Овна і Близнюків в любові і шлюбі 90%. Ці знаки знаходяться під управлінням родинних стихій (Вогонь для Овна і Повітря для Близнюків), що створює основу успішної взаємодії. Їх союз може виявитися чудовим, тому що обидва партнери невтомні, активні і схильні до пошуку нових вражень. Тенденція Овна домінувати буде обмежуватися винахідливістю Близнюків. У Близнюків немає забобонів в любові і, можливо, він або вона можуть шукати розваг з кимось іншим, не афішуючи це.В інтелектуальному плані вони добре поєднуються: Овен динамічний і володіє швидким інтелектом, Близнюки універсальні і винахідливі. Овен, швидше за все, буде лідером в інтимних відносинах, а Близнюки із задоволенням придумають нові варіанти, щоб зберегти інтерес своєї другої половинки. Гармонійна любовна сумісність, шлюб може виявитися дуже успішним.

ОВЕН-РАК

Сумісність Овна і Рака в любові і шлюбі 70%. Ці знаки Зодіаку управляються різними стихіями (Вогонь для Овна і Вода для Рака) і пов’язані з планетами, що мають різний прояв. Відносини між ними, як правило, непрості і зв’язок навряд чи буде гармонійним. Сильне фізичне тяжіння є звичайною справою для представників цих двох знаків. Проблема в тому, що потяг зникає перед обличчям різниці характерів. Овен динамічний, Рак проявляє обережність.Рак любить рідний дім, Овен терпіти не може обмежень. Виникають образи, і вони починають сваритися через дрібниці. Їх любовний і шлюбний союз може стати стабільним за умови зрілості партнерів і взаємних сильних почуттів. Якщо місячні знаки партнерів мають гармонійний зв’язок, сумісність можна оцінити значно вище, але якщо і на цьому рівні дисгармонія, то їм разом буде дуже складно.

ОВЕН-ЛЕВ

Сумісність Овна і Лева в любові 90%. Ці знаки Вогню відмінно підходять один одному, їх об’єднує пристрасть до життя. У кожного з них сильний характер, обидва яскраві особистості, і обидва хочуть лідирувати. Овен не погодиться бути іншим, а царствений Лев вимагатиме постійного захоплення. Особливо важливо, щоб Овен дозволяв Леву бути в центрі уваги хоча б іноді. Лев, в свою чергу, повинен давати Овну можливість бути лідером хоча б в деяких ситуаціях.

ОВЕН-ДІВА

У парі Овен і Діва сумісність в люби і шлюбі 70%. Енергійний Овен, ймовірно, буде заінтригований соромливою і стриманою Дівою. Однак їх темпераменти в любові різні, їм потрібно багато терпіння, щоб союз став успішним. Овен пристрасний, імпульсивний і прямий. Діва більш обережна, йому або їй потрібен час, щоб відкритися. Овен, повний захоплюючих нових планів та ідей, бажає бути лідером у відносинах. Діва дуже вибаглива, і любить, щоб все робилося так, як він або вона хоче. Незважаючи на відмінності, їх любов може принести щастя, якщо партнери будуть йти на компроміси.

ОВЕН-ТЕРЕЗИ

Сумісність Овна і Терезів в любові 70%. Між цими двома протилежностями є сильний природній потяг, кожен з них бачить в іншому те, чого йому не вистачає. Активність Овна врівноважується балансом Терезів. Обидва люблять еротичні задоволення, а Овен, ймовірно, спробує піти занадто далеко і занадто швидко. Терези схильні все ідеалізувати, але в цьому союзі можуть швидко втратити все ілюзії. Пізніше Терези будуть шукати когось менш вимогливого, а Овен зв’яже себе з кимось більш йому обожнюваним. Союз може виявитися недовговічним. Для любові вони сумісна пара, але шлюб рідко буває успішним.

ОВЕН-СКОРПІОН

Сумісність Овна і Скорпіона в любові і шлюбі 60%. Між ними дуже швидко можуть скластися цікаві і хвилюючі відносини. Існують два сценарії розвитку любовного зв’язку: інтимна сторона відносин буде утримувати їх разом або виявиться марною. З одного боку, Овен і Скорпіон володіють великим енергетичним потенціалом, вони обидва вважають за краще діяти. З іншого боку, вони є незалежними і не люблять перебувати під контролем. Розбіжності можуть зруйнувати їх феноменальну здатність розділити пристрасть один до одного. Зазвичай це партнерство нестійке.

ОВЕН-СТРІЛЕЦЬ

Овен і Стрілець в любові добре підходять один одному, у них відмінна сумісність. Може розвинутися глибокий серцевий зв’язок, так як Стрілець відповідає тому ідеалу, якого шукає Овен. Вони обидва активні і спонтанні, люблять спілкування і подорожі. Разом вони здатні насолоджуватися життям. Овен має гарне почуття гумору, і це допоможе подолати схильність Стрільця сперечатися з різних приводів.Взаєморозуміння, досягнуте в спальні, створить сприятливу атмосферу для любовних відносин. Шлюб буде тісно пов’язаний з інтимною стороною любові. Іншими словами, якщо вони задоволені один одним в спальні, то будуть задоволені один одним всюди. Це сприятлива сумісність для любові, можливий успішний шлюб.

ОВЕН-КОЗЕРІГ

Сумісність Овна і Козерога в любові не обнадіює. Овен неспокійний, імпульсивний, любить експерименти. Навпаки, Козеріг позбавлений цих якостей. Обидва партнери хочуть лідирувати у відносинах, можуть бачити один в одному конкурентів. Проблеми також будуть виникати через гроші, Овен любить витрачати, а партнер обачний. Козеріг проста душа, а Овен може бути для нього іноді приголомшуючим через свою бурхливу енергію і схильності ризикувати. Через ці особливості будуть спалахувати конфлікти, а також і по багатьом іншим приводах.Овнам не до душі песимістичний і похмурий вигляд партнера, який гасить його ентузіазм. Еротична сторона відносин також залишає бажати кращого, Козеріг має власні стандарти, які не влаштовують іншу сторону. І все ж шлюб між ними краще короткочасного зв’язку, хоча цій парі потрібно тривалий час, щоб побудувати успішний союз.

ОВЕН-ВОДОЛІЙ

Сумісність Овна і Водолія в любові 90%. Їх об’єднує любов до пригод. Любов обіцяє бути бурхливою і принесе кожному з партнерів багато позитивних емоцій. Швидше за все, Овен буде лідирувати у відносинах, так як Водолій більш пасивний. Планета Уран, керуюча Водолієм, непередбачувана в своїх діях, тому Водолій може запропонувати партнеру дуже багато новизни і різноманітності, навіть понад те, що той чекає.

Якщо обидві сторони проявлять хоча б трохи такту і розуміння, їх любов може перерости в щось особливе. Овен повинен бути дуже тактовним, якщо він або вона хоче мати справу з Водолієм. Люди цього знаку Зодіаку власники в любові, а Овен може іноді пробуджувати ревнощі. Їх союз здатний принести незвичайні, яскраві події. У шлюбі багато буде залежати від того, наскільки сильно вони люблять один одного.

ОВЕН-РИБИ

Вогонь і Вода, як правило, не змішуються, і тому сумісність Овна з Рибами може породити суперечливі відносини. Овен впевнений в собі і енергійний, Риби досить боязкі і легко керовані. Овен хоче лідирувати, Рибам потрібен хтось, на кого можна спертися. І все ж разом вони можуть проводити час цікаво і приємно. Можливість вдалого любовного зв’язку і шлюбу дуже висока, якщо їм вдасться подолати розбіжності характерів.

  • Сумісність знаку зодіаку Овен в любові і шлюбі

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts