Різне

ТОП Безкоштовних VPN сервісів: FREE VPN

Зміст

Наші експерти порівнюють найкращі безкоштовні VPN і перевіряють, чи справді вони такі хороші, як здаються.

Один із найпопулярніших додатків для забезпечення безпеки в цифрову епоху – це найкращий безкоштовний VPN, який захищає вашу інформацію від кіберзлочинців, робить ваш перегляд більш анонімним і навіть дозволяє вам дивитися шоу з інших країн – все це безкоштовно.

Найкращі VPN сервіси

Ми оглянули понад 100 VPN-сервісів і постійно тестуємо наші найкращі вибори, щоб впевнитися, що вони все ще заслуговують на свої позиції. У цій добірці ми порівнюємо переваги та недоліки безкоштовного та преміум VPN і допомагаємо вам вибрати правильний сервіс, порівнюючи швидкість, розташування серверів, можливості розблокування, конфіденційність і безпеку.

На жаль, навіть найкращі безкоштовні VPN мають обмеження, і будь-які, які стверджують, що у них їх немає, мають бути негайно розглянуті з підозрою. Зазвичай це означає, що сервіс буде отримувати прибуток якимось іншим способом, зазвичай за допомогою нав’язливої реклами або продажу ваших даних третім сторонам, що порушує основну мету забезпечення конфіденційності.

Зрештою, це робить більшість з них практично непридатними для розблокування контенту і часто створює у вас хибне відчуття безпеки. Найкращі безкоштовні сервіси існують, щоб дати вам спробу повноцінного продукту і часто обмежують як швидкість, так і обсяг даних, які ви можете використовувати.

Найпопулярніші платні VPN

Платні VPN пропонують набагато більше, ніж їхні безкоштовні аналоги, і навіть найкращі безкоштовні VPN є обмеженими версіями, розробленими, щоб спонукати вас оновити підписку до преміум-класу.

Однак якщо ви хочете отримати одну з найкращих послуг VPN безкоштовно , скористайтеся перевагами гарантій повернення грошей і подивіться, як вони порівняються з найпопулярнішими безкоштовними варіантами. Спробуйте всі разом, і ви отримаєте 90 днів преміум-захисту безкоштовно.

ТОП Безкоштовних VPN сервісів: FREE VPN

ExpressVPN — це наш вибір для найкращого з найкращих — під час нашого тестування він розблокував усе. Ви можете користуватися ExpressVPN абсолютно безкоштовно, скориставшись 30-денною гарантією повернення грошей без запитань.

ТОП Безкоштовних VPN сервісів: FREE VPN

Якщо у вас обмежений бюджет і ви не хочете платити за VPN і антивірус окремо, NordVPN допоможе вам. Завдяки безлічі інструментів безпеки всього за 3,29 доларів США на місяць ви можете скористатися 30-денною гарантією повернення грошей і подивитися, як це порівняти, не ризикуючи ні копійкою.

ТОП Безкоштовних VPN сервісів: FREE VPN

Пам’ятайте, хороший VPN не обов’язково має бути дорогим. Якщо у вас обмежений бюджет, Surfshark пропонує фантастичне співвідношення ціни та якості як найкращий бюджетний VPN. Він навіть має 30-денну гарантію повернення грошей, тож ви можете переконатися самі.

Наш останній етап детального аналізу постачальників VPN триває, і PrivadoVPN ще більше закріпив перше місце. З кожним оновленням ми двічі перевіряємо ціни, розташування серверів, розблокування живлення та нові функції, порівнюючи кожну послугу пліч-о-пліч.

Найкращі безкоштовні VPN у 2023 році

Ось наші п’ять кращих безкоштовних VPN у 2023 році:

 1. PrivadoVPN: швидке, безкоштовне та надійне розблокування в наших тестах.
 2. Proton VPN: популярна необмежена безкоштовна мережа VPN із багатьма інструментами безпеки.
 3. Windscribe: потужний і безпечний із великою кількістю місць для вибору.
 4. Atlas VPN: висока швидкість, але краща для користувачів Mac.
 5. Hide.me: надійний безкоштовний VPN для завантаження торрентів.

Продовжуйте скролити, щоб перейти вниз і подивитися, як порівнюють кожну з найпопулярніших безкоштовних VPN.

PrivadoVPN безкоштовно ⭐⭐⭐⭐⭐

ТОП Безкоштовних VPN сервісів: FREE VPN

Найкращий безкоштовний VPN — він навіть розблоковує Netflix та iPlayer

 • Доступно на: Windows, Mac, Android, iOS і Linux
 • Обмеження даних: 10 ГБ на повній швидкості, а потім без обмежень через одне розташування 1 Мбіт/с
 • Підключення: 1
 • Розташування серверів: 13
 • Країни: 10
 • Цілодобова підтримка в чаті: веб-сайт і електронна пошта

Переваги і недоліки PrivadoVPN

Переваги:
 • Розблоковує US Netflix, Disney Plus, Amazon Prime Video, BBC iPlayer
 • 10 ГБ даних на повній швидкості на місяць плюс необмежений трафік на низькій швидкості
 • Надвисокі швидкості
 • Багато налаштувань
 • Прості у використанні програми
Недоліки:
 • Деякі функції заблоковані за преміум-сервісом

Спробувати за 1.99$

PrivadoVPN Free вже давно тисне на п’яти Proton, і завдяки останнім оновленням він нарешті скинув давнього чемпіона зі Швейцарії. Завдяки спеціалізованій команді геоблокувальників це одна з небагатьох VPN, яка може надійно розблокувати такі популярні потокові сервіси, як Netflix і BBC iPlayer — більшість платних сервісів цього не можуть сказати.

Безкоштовний варіант Privado пропонує безліч налаштувань і функцій безпеки, як-от вимикач і постійний VPN, щоб постійно захищати ваші дані та скоротити використання Інтернету, якщо ваше VPN-з’єднання розривається.

Безкоштовна платформа навіть пропонує розділене тунелювання, тож ви можете отримати доступ до місцевих сервісів, транслюючи улюблені шоу за кордоном. Ви навіть можете керувати своїм протоколом шифрування та перейти на WireGuard для швидшої та безпечнішої роботи VPN.

FREE PrivadoVPN

Завдяки швидкості завантаження 865 Мбіт/с безкоштовні сервери PrivadoVPN такі ж швидкі, як і платні. Це вибиває безкоштовні сервери Proton VPN з першого місця серед найшвидших безкоштовних VPN зі швидкістю 740 Мбіт/с. Більша кількість серверів також означає, що сервери PrivadoVPN також менш імовірно будуть перевантажені.

Однак, якщо кран передачі даних закінчиться, ви отримаєте необмежену кількість даних через режим «перевищення квоти», де вас буде розміщено на сервері з обмеженою швидкістю, що пропонує лише 1 Мбіт/с. Хоча це може здатися повільним, цього достатньо для повсякденного використання Інтернету, і більшості користувачів навряд чи знадобиться більше 10 ГБ щомісяця. Під час нещодавньої дискусії з інженерами Privado вони виявили, що більшість безкоштовних абонентів використовують лише близько 4 ГБ даних на місяць.

PrivadoVPN є одним із небагатьох постачальників VPN, який обслуговує власну пропускну здатність і транзитні маршрути. Це означає, що ви отримуєте фантастичну швидкість і майже не перевантажуєте сервер — це безкоштовна послуга зі справжнім відчуттям преміум-класу.

Вибір із 13 місць у 10 країнах перевершує більшість безкоштовних послуг, включаючи безкоштовний план Proton VPN, який пропонує лише 3 країни. Ось короткий список безкоштовних серверів:

 • Великобританія
 • США (4 місця)
 • Канада
 • Франція
 • Німеччина
 • Нідерланди
 • Швейцарія
 • Мексика
 • Бразилія
 • Аргентина

Програми прості у використанні та надійні, але служба має деякі проблеми та обмеження. PrivadoVPN Free підтримує лише одне підключення, тож якщо ви встановите його на своєму ноутбуці та телефоні, ви зможете використовувати лише по одному за раз.

Загалом, PrivadoVPN Free — це чудовий сервіс, який перевершує конкуренцію. Його результати потокового передавання є видатною функцією, і якщо платити за VPN просто не варіант, PrivadoVPN надає вам преміальний сервіс без преміальних витрат або будь-яких додаткових витрат.

PrivadoVPN Free — це чудова послуга з можливостями розблокування, яка знищує конкурентів навіть преміум-класу. Спробуйте самі та переконайтеся, чому це наша безкоштовна VPN №1 у 2023 році.

ПІДПИШІТЬСЯ, ЯКЩО:

✔️ Вам потрібен безкоштовний Netflix VPN: PrivadoVPN є одним із небагатьох безкоштовних провайдерів, які можуть надійно розблокувати Netflix.

✔️ Вам потрібен швидкий безкоштовний VPN: шифрування WireGuard доступне в безкоштовному плані PrivadoVPN, що означає, що ви отримуєте фантастичну швидкість, незважаючи ні на що.

✔️ Вам потрібні преміум-функції: більшість служб блокують функції за платним доступом, але не PrivadoVPN. Функції розділеного тунелювання, автоматичного підключення та блокування входять у стандартну комплектацію.

НЕ ПІДПИСУЙТЕСЯ, ЯКЩО:

❌ Вам потрібні абсолютно необмежені дані: PrivadoVPN пропонує неперевершену продуктивність, але лише для 10 ГБ. Після цього ваша швидкість буде серйозно обмежена.

❌ Вам потрібна програма Linux: інсталяції Linux працюють лише через інтерфейс командного рядка. Якщо вам потрібен графічний інтерфейс користувача (GUI), ми рекомендуємо ProtonVPN.

Результати тестування PrivadoVPN

АтрибутиПриміткиРейтинг
ДизайнСучасний і лаконічний, зі смаком витриманою кольоровою гамою⭐⭐⭐⭐⭐
Простота використанняІнтуїтивно зрозуміла програма з простою реалізацією означає, що вона ідеальна для новачків⭐⭐⭐⭐⭐
ПродуктивністьНайшвидший безкоштовний сервіс VPN⭐⭐⭐⭐⭐
РозблокуванняСпеціальна команда георозблокування, яка працює не лише для клієнтів, які платять⭐⭐⭐⭐⭐
Безпека та конфіденційністьНадійна безпека на папері, але без незалежного аудиту⭐⭐⭐⭐
Підтримка клієнтівПерсонал служби підтримки привітний, але сайт міг би додати більше вмісту⭐⭐⭐⭐

Proton VPN безкоштовно ⭐⭐⭐⭐½

ТОП Безкоштовних VPN сервісів: FREE VPN

Необмежений обсяг даних і прихильники цифрової конфіденційності

 • Доступно на: Windows, Mac, Android, iOS і Linux
 • Ліміт даних: Необмежений
 • Підключення: 1
 • Країни: 3
 • Підтримка: сайт, електронна пошта

Переваги і недоліки Proton VPN

Переваги:
 • Необмежена кількість даних
 • Швидкі сервери
 • Багатофункціональні програми з відкритим кодом і перевірені програми
 • Надійний вимикач
Недоліки:
 • Всього три локації

Proton VPN Free раніше очолювала наші рейтинги найкращих безкоштовних VPN завдяки поєднанню функцій, потужності та якості програм. Хоча він, можливо, втратив своє місце, це все одно чудова послуга, яка не нагромаджує межі та обмеження, щоб спонукати вас до оновлення. Це безкоштовний VPN, яким можна користуватися довгостроково.

Наприклад, у Proton немає обмежень щодо даних. У той час як майже всі інші безкоштовні VPN можуть надавати вам від 500 МБ до 10 ГБ на місяць, Proton VPN Free пропонує необмежену кількість даних. Це зручно, але це також великий плюс для конфіденційності, оскільки вам не потрібно вибирати, де використовувати VPN, коли дані закінчуються. Якщо ви відчуваєте ризик або не впевнені, просто підключіться — Proton VPN Free завжди доступний.

Proton також не карав безкоштовних користувачів пропуском ключових функцій. Деякі безкоштовні провайдери відмовляються від аварійного перемикача, WireGuard і, можливо, навіть підтримки, але Proton VPN Free має всі основні функції конфіденційності, необхідні для безпеки в Інтернеті.

▶ Завантажте цей чудовий VPN прямо з веб-сайту Proton VPN

Є ще значні обмеження. Ви отримуєте доступ лише до трьох місць, наприклад: США, Нідерланди та Японія. Хоча ви можете встановити Proton VPN на скільки завгодно пристроїв, ви можете підключити лише по одному за раз. Немає доступу до спеціалізованих потокових серверів Proton VPN, немає підтримки P2P або бонусів, таких як блокування реклами та зловмисного програмного забезпечення — щоб ними користуватися, вам доведеться перейти на преміум-план.

Усе це не заважає Proton VPN Free виконувати свою основну роботу та набагато краще, ніж більшість конкурентів. Його добре розроблені додатки з відкритим кодом і перевірені прості у використанні, але також наповнені корисними налаштуваннями, інструментами та технологіями. Раніше ця послуга очолювала наші графіки швидкості безкоштовних VPN, але згодом Privado її повалило зі свого стовпа. Швидкість 740 Мбіт/с не викликає знущань, оскільки деякі провайдери преміум-класу не такі швидкі. Однак обмежена кількість послуг пов’язана з високим потенціалом перевантаження, тому ці швидкості можуть бути не завжди доступними.

Більшість служб Proton надаються з безкоштовними опціями, включно з відомим сервісом ProtonMail. Крім того, 28 червня було запущено Proton Pass , щоб надати людям доступ до надійного керування паролями за допомогою набору засобів безпеки.

Прагнучи боротися з цензурою в усьому світі, Proton запустив VPN Observatory для моніторингу сплесків використання VPN. Обсерваторія діятиме, як канарка у вугільній шахті, сигналізуючи світу про раптові акти цензури.

Proton VPN Free може підійти не всім. Якщо вам конче потрібне місцезнаходження у Великій Британії, наприклад, або іншій країні, яка не входить до дуже короткого списку Proton, тоді у PrivadoVPN і Windscribe є більше ніж 10 країн на вибір.

Для більшості користувачів Proton VPN Free доступний майже всюди. Він швидкий, безпечний, має чудові функції, а також простий у використанні.

ПІДПИШІТЬСЯ, ЯКЩО:

✔️ Вам потрібен необмежений безкоштовний VPN: на відміну від більшості безкоштовних провайдерів, Proton VPN не обмежує використання даних у своєму безкоштовному плані.

✔️ Вам потрібен безкоштовний VPN з відкритим вихідним кодом: Proton VPN має відкритий вихідний код, тобто будь-хто може перевірити та перевірити його твердження.

✔️ Вам потрібен безкоштовний Linux VPN: Proton VPN пропонує безкоштовне встановлення на Linux і навіть постачається з графічним інтерфейсом користувача (GUI).

НЕ ПІДПИСУЙТЕСЯ, ЯКЩО:

❌ Вам потрібен сервер у Великобританії: ProtonVPN пропонує безкоштовні сервери лише в США, Нідерландах і Японії. Якщо вам потрібні сервери в іншому місці, я б порекомендував PrivadoVPN або Windscribe.

❌ Вам потрібен безкоштовний торрент-сервер VPN: якщо ви хочете отримати доступ до P2P-серверів Proton VPN, вам потрібно оновити до преміум-версії. Натомість ми рекомендуємо PrivadoVPN.

Proton VPN — відомий бренд із історією боротьби за цифрову конфіденційність і свободу Інтернету. Хоча його нещодавно скинули з трону, це все ще абсолютно фантастична послуга.

Результати тесту Proton VPN

АтрибутиПриміткиРейтинг
ДизайнТемний і різкий з великою кількістю чуття⭐⭐⭐⭐
Простота використанняНе найпростіший дизайн, але все ж досить інтуїтивно зрозумілий⭐⭐⭐
ПродуктивністьНадшвидке обслуговування, але з невеликим ризиком заторів⭐⭐⭐⭐
РозблокуванняВиділені сервери Deutsche Welle, але мало місць на вибір⭐⭐⭐⭐
Безпека та конфіденційністьВідкритий код, перевірений і надійний⭐⭐⭐⭐⭐
Підтримка клієнтівВелика кількість підтримки на місці та чудові агенти⭐⭐⭐⭐⭐

Windscribe VPN Безкоштовно ⭐⭐⭐⭐

ТОП Безкоштовних VPN сервісів: FREE VPN

Потужний і безпечний із великою кількістю даних

 • Доступно на: Windows, Mac, Android та iOS
 • Обмеження даних: 10 ГБ
 • Підключення: Необмежена
 • Розташування серверів: 14
 • Країни: 11
 • Підтримка: сайт, електронна пошта

Переваги і недоліки Windscribe

Переваги:
 • Безліч розширених функцій
 • Необмежена кількість одночасних підключень
 • Розблоковує UK Netflix, BBC iPlayer
Недоліки:
 • Швидкість не може зрівнятися з найкращою

Windscribe Free VPN — це якісний канадський сервіс, привабливий набір функцій якого з лишком виправдовує його місце в трійці лідерів.

Обсяг даних дещо більш обмежений, ніж у наших двох найпопулярніших VPN, і становить суворо 10 ГБ на місяць. Цього достатньо, щоб захистити велику кількість онлайн-активності, і Windscribe Free VPN має власну перевагу як компенсацію. Більшість безкоштовних планів обмежують вас лише одним підключенням, але Windscribe не має обмежень: ви можете встановити та використовувати його на будь-якій кількості пристроїв одночасно.

Мережа є ще однією важливою особливістю: користувачі Windscribe Free VPN можуть вибирати з 14 місць у 11 країнах. Це краще за PrivadoVPN Free (10 країн), Proton VPN (3 країни) та багато інших.

▶ Випробуйте Windscribe безкоштовно

У наших останніх тестах середня швидкість становила 240 Мбіт/с. Це дві третини того, що ми бачили з Proton VPN Free, але його все одно буде достатньо для більшості ситуацій.

Останні оновлення програм зробили їх дещо простішими за дизайном, але мені не подобається, як вони захаращені. Незважаючи на це, це крок у правильному напрямку, і нова функція пошуку розташування сервера є неймовірно корисною.

Є також деякі дивовижні плюси. Незважаючи на те, що Windscribe Free VPN не включає спеціалізовані потокові сервери Windflix, ми виявили, що ця служба все ж успішно розблокувала UK Netflix і BBC iPlayer. Мені подобається, що він не ігнорує розблокування вмісту для клієнтів, які не платять.

Поєднайте все разом, і хоча безкоштовна VPN Windscribe не може зрівнятися з Proton VPN і PrivadoVPN, вона стає дуже близькою, і послуга цілком може бути правильним вибором для деяких людей, але якщо врахувати, що всі ці служби безкоштовні, чому ти б вибрав щось інше, крім найкращого?

ПІДПИШІТЬСЯ, ЯКЩО:

✔️ Вам потрібні необмежені одночасні підключення: Windscribe не хвилює, скільки пристроїв ви використовуєте, але він надає вам обмеження на 10 ГБ даних.

✔️ Ви хочете мати багато розташувань серверів: 14 розташувань серверів — це більше, ніж будь-яка інша безкоштовна служба VPN, яку ми рекомендуємо.

НЕ ПІДПИСУЙТЕСЯ, ЯКЩО:

❌ Вам потрібен швидкий безкоштовний VPN: швидкість Windscribe пристойна, і її більш ніж достатньо для більшості завдань, але ми бачили набагато вищу швидкість у конкурентів.

❌ Вам потрібно більше 10 ГБ даних: 10 ГБ не так багато, як раніше, і якщо ви використовуєте їх для потокової передачі чи торрент-завантажень, вони швидко закінчаться. Якщо вам потрібен справді необмежений сервіс, я б порекомендував замість нього Proton VPN.

Windscribe пропонує багато розташування серверів і надійне обслуговування, але йому бракує швидкості та якості PrivadoVPN і Proton VPN.

Результати тесту Windscribe

АтрибутиПриміткиРейтинг
ДизайнПростий та інтуїтивно зрозумілий, хоча й трохи захаращений⭐⭐⭐⭐
Простота використанняДосить простий у використанні для новачків⭐⭐⭐⭐
ПродуктивністьНе так швидко, як PrivadoVPN або Proton VPN⭐⭐⭐
РозблокуванняНепогано, але не гарантовано⭐⭐⭐⭐
Безпека та конфіденційністьВідкритий код і надійний⭐⭐⭐⭐
Підтримка клієнтівКвитки електронною поштою швидко вирішуються, але відсутність живого чату робить це дещо незручним⭐⭐⭐

Atlas VPN безкоштовно ⭐⭐⭐½

ТОП Безкоштовних VPN сервісів: FREE VPN

Швидкий і безпечний із великим бонусом для Mac

 • Доступно на: Windows, Mac, Android та iOS
 • Ліміт даних: 10 ГБ на місяць (2 ГБ на день для Mac)
 • Підключення: 2
 • Розташування серверів: 3
 • Країни: 2
 • Підтримка: сайт, електронна пошта

Переваги і недоліки Atlas VPN

Переваги:
 • Відносно щедрий на дані
 • Швидко для безкоштовного VPN
 • Розблоковує Disney Plus
Недоліки:
 • Мало можливостей
 • Деякі проблеми з юзабіліті

Atlas VPN Free вперше привернув нашу увагу своїм вражаючим обсягом даних. Це не ті 10 ГБ, які ви отримуєте з Windows VPN , Android VPN та iOS VPN — хоча це непогано — це все про користувачів Mac VPN , які можуть отримувати приголомшливі 2 ГБ на день.

Послуга не така щедра з розташуванням. Їх всього три: Нідерланди, Лос-Анджелес і Нью-Йорк. Однак ви можете підключити пару пристроїв одночасно (наші дві найпопулярніші безкоштовні VPN дозволяють лише одну), і наші тести швидкості показали, що Atlas VPN Free досягає 320 Мбіт/с вище середнього. Зверніть увагу на підтримку P2P, і Atlas може стати розумним вибором для завантаження торрент-файлів.

▶ Перейдіть до Atlas VPN

Програми нас не дуже переконали. Вони охоплюють основи, і те, що ви отримуєте, працює добре (наприклад, перемикач вимкнення пройшов усі наші тести). Але їм не вистачає функцій, з невеликими проблемами зручності використання, і вони не можуть зрівнятися з PrivadoVPN.

У сервісі є незалежний аудит, і це на щабель вище багатьох конкурентів. Але він також відносно обмежений, охоплюючи лише додаток для iOS. Тим часом TunnelBear Free VPN тепер проводить щорічні аудити, які охоплюють усі його програми, сервери, інфраструктуру тощо.

Однак в інших сферах Atlas VPN Free показав трохи більше, ніж ми очікували. Наприклад, він не підтримує розблокування будь-яких потокових сайтів, але ми виявили, що сервіс залучив нас до Disney Plus, і, можливо, вам пощастить з іншими сайтами.

Загалом, незважаючи на те, що Atlas VPN Free має певні проблеми, ми виявили, що він загалом добре захистив нас в Інтернеті, і користувачам Mac особливо сподобається 2 ГБ даних на день.

ПІДПИШІТЬСЯ, ЯКЩО:

✔️ Вам потрібен безкоштовний Disney+ VPN: під час нашого тестування Atlas VPN без зусиль розблокував популярний потоковий сервіс.

✔️ Вам потрібен безкоштовний Mac VPN: 2 ГБ на день — це щедра надбавка для користувачів Mac, які хочуть регулярно користуватися VPN.

НЕ ПІДПИСУЙТЕСЯ, ЯКЩО:

❌ Вам потрібен необмежений безкоштовний VPN: обмеження даних є звичайним для безкоштовних провайдерів, тому, якщо вам потрібна необмежена пропускна здатність, я рекомендую використовувати Proton VPN.

❌ Вам потрібен надійний безкоштовний VPN: наше тестування показало деякі помилки зручності використання. Таким чином, якщо вам потрібен безкоштовний VPN, якому можна довіряти в будь-який час, я рекомендую PrivadoVPN або Proton VPN.

Atlas VPN – це гідна безкоштовна VPN, яка важко конкурує з нашими найкращими виборами.

Результати тестування Atlas VPN

АтрибутиПриміткиРейтинг
ДизайнБазовий і загалом неперевершений⭐⭐⭐
Простота використанняДеякі проблеми з зручністю використання та незручний дизайн⭐⭐⭐
ПродуктивністьПропонуються гідні швидкості⭐⭐⭐⭐
РозблокуванняДосить добре, враховуючи, що це безкоштовний план⭐⭐⭐⭐
Безпека та конфіденційністьПро галузевий стандарт, але не так багато функцій⭐⭐⭐
Підтримка клієнтівПристойний вміст веб-сайту, але без чату⭐⭐⭐

Безкоштовний VPN Hide.me ⭐⭐⭐½

ТОП Безкоштовних VPN сервісів: FREE VPN

 • Безкоштовний захист конфіденційності експертного рівня
 • Доступно на: Windows, Mac, Android та iOS
 • Обмеження даних: 10 ГБ
 • Підключення: 1
 • Розташування серверів: 5
 • Країни: 4
 • Підтримка: веб-сайт, електронна пошта, чат

Переваги і недоліки Atlas VPN

Переваги:
 • 10 ГБ даних на місяць
 • Підтримка P2P
 • Можливість налаштування
Недоліки:
 • Низька швидкість з’єднання
 • Програми можуть здаватися складними

Безкоштовний VPN Hide.me — це надійний сервіс середнього класу, який не вражає в усіх сферах, але все одно має більш ніж достатньо відмінних функцій, щоб варто було розглянути його ближче.

Встановивши службу, ви отримаєте пристойні 10 ГБ даних на місяць і доступ до п’яти зручних для P2P місць: східне та західне узбережжя США, Канада, Німеччина та Нідерланди. Не найкращий, але достатньо, щоб обійтися більшості користувачів, і він корисний як торрент-сервер VPN .

▶ Завантажте зараз на веб-сайті Hide.me

Hide.me Free VPN також підтримує швидкісний протокол WireGuard , тож ви можете скористатися найновішими та найкращими протоколами шифрування VPN.

Ці програми мають більше функцій і можливостей налаштування, ніж більшість безкоштовних конкурентів, що є величезною перевагою. Автоматичне підключення під час доступу до ненадійної мережі Wi-Fi, спеціальний DNS, розділене тунелювання, потужний вимикач, розширені налаштування протоколу та відповідні розширення браузера — усе це тут. Чудова новина для експертів, хоча інші можуть вважати, що це робить інтерфейс більш складним і страшним порівняно з такими службами, як Privado та Proton.

Продуктивність викликає більше занепокоєння. Його платний сервіс є одним із найшвидших VPN- сервісів, але ми виявили, що безкоштовний VPN Hide.me забезпечує середню швидкість завантаження приблизно 25 Мбіт/с. Це менше ніж 10% швидкості, яку ми спостерігали від PrivadoVPN та інших наших провідних постачальників.

Однак цієї швидкості достатньо для перегляду, потокового передавання та більшості інших завдань, і якщо ви будете використовувати розширені функції програми Hide.me Free VPN, це може бути правильною послугою для вас. Однак, враховуючи конкуренцію та неіснуючу ціну, це насправді того не варто.

ПІДПИШІТЬСЯ, ЯКЩО:

✔️ Вам потрібен безкоштовний торрент-сервер VPN: Hide.me — одна з небагатьох безкоштовних VPN, які підтримують торрент-завантаження P2P.

✔️ Вам потрібен анонімний безкоштовний VPN: прості процеси реєстрації означають, що ви можете отримати безкоштовний VPN, не розкриваючи, хто ви.

НЕ ПІДПИСУЙТЕСЯ, ЯКЩО:

❌ Вам потрібна безкоштовна швидка мережа VPN: Hide.me показав неперевершені результати порівняно з конкурентами

❌ Ви новачок у VPN: якщо ви шукаєте свій перший VPN, Hide.me має досить складний інтерфейс користувача. Замість цього я б порекомендував PrivadoVPN.

Hide.me пропонує гідну безкоштовну платформу, яка підходить для торрент-завантажень, але її низька швидкість і обмежені сервери змушують мене щоразу повертатися до PrivadoVPN.

Результати тесту Hide.me

АтрибутиПриміткиРейтинг
ДизайнПростий дизайн без захаращення, але дещо нудний⭐⭐⭐
Простота використанняДосить складний для новачків⭐⭐⭐
ПродуктивністьШвидкості нижче номіналу в нашому тестуванні⭐⭐
РозблокуванняДосить середні можливості розблокування⭐⭐⭐
Безпека та конфіденційністьПристойна безпека та безліч функцій на вибір⭐⭐⭐⭐⭐
Підтримка клієнтівХороша підтримка клієнтів і центр поглиблених знань⭐⭐⭐⭐⭐

Hotspot Shield Basic VPN ⭐⭐⭐

ТОП Безкоштовних VPN сервісів: FREE VPN

Абсолютно жодних обмежень щодо даних, але слідкуйте за рекламою

 • Доступно на: Windows, Mac, Android, iOS і Linux
 • Ліміт даних: Необмежений
 • Підключення: 1
 • Розташування серверів: 1
 • Країни: 1
 • Підтримка: Веб-сайт

Переваги і недоліки Atlas VPN

Переваги:
 • Необмежена пропускна здатність
 • Простий у використанні
 • Пристойні швидкості
Недоліки:
 • Лише в одному місці в США
 • Немає вимикача
 • Немає підтримки електронною поштою чи чатом

Hotspot Shield Basic — популярний безкоштовний тарифний план VPN із дуже важливим плюсом: минулого року Hotspot Shield почав оновлювати послугу, щоб пропонувати необмежену кількість даних на всіх платформах. (Поки ми пишемо, Mac, Android і iOS тепер підтримують необмежену кількість даних, а Windows приєднається до цієї вечірки пізніше.)

У світі, де більшість безкоштовних VPN обмежують вас до 10 ГБ на місяць або навіть менше, можливість користуватися послугою скільки завгодно є величезною перевагою. Отже, ви можете запитати: «Чому Hotspot Shield Basic не вище в нашому списку найкращих?»

▶ Перейдіть до Hotspot Shield

Однією з головних недоліків послуги є те, що вона дозволяє підключатися лише до одного місця в США. PrivadoVPN і Windscribe підтримують близько десяти країн, TunnelBear пропонує майже 50.

Проблеми зручності використання та роздратування включають мобільні програми, які регулярно показують відеорекламу під час підключення. У програмі Mac немає реклами, але відкриваються сторінки на веб-сайті Hotspot Shield щоразу, коли ви підключаєтеся та відключаєтеся.

Одна велика проблема конфіденційності полягає в тому, що Hotspot Shield Basic не включає вимикач. Якщо з’єднання VPN розривається, ваш трафік може бути незахищеним.

О, і якщо у вас виникнуть будь-які проблеми з будь-яким із цього, нема живого чату чи підтримки електронною поштою. Вам залишається переглянути веб-сайт Hotspot Shield і самостійно знайти рішення.

Через це важко рекомендувати Hotspot Shield Basic вище конкурентів, навіть з його необмеженими даними. Але це все одно може бути корисним для простих завдань або як екстрена резервна копія для іншого постачальника, і варто перевірити цю послугу самостійно.

ПІДПИШІТЬСЯ, ЯКЩО:

✔️ Вам потрібно багато даних: Hotspot Shield пропонує справді необмежений план для тих, кому потрібно більше 10 ГБ.

✔️ Вам потрібен швидкий безкоштовний VPN: Hotspot Shield, який регулярно хвалиться своєю швидкістю, не стримає своїх безкоштовних серверів.

НЕ ПІДПИСУЙТЕСЯ, ЯКЩО:

❌ Вам потрібно більше ніж одне розташування сервера: якщо вам потрібен ближчий сервер або просто інше місце, я б вибрав будь-яке з інших наших варіантів.

❌ Вам потрібен вимикач: більшість служб постачаються з вимикачем у стандартній комплектації. Я не знаю, чому Hotspot Shield затримується на цьому.

Hotspot Shield пропонує нижчі послуги, якщо дивитися на конкурентів.

Результати тесту Hotspot Shield

АтрибутиПриміткиРейтинг
ДизайнЧистий і простий дизайн⭐⭐⭐
Простота використанняПрості у використанні інтуїтивно зрозумілі програми, які містять рекламу⭐⭐⭐
ПродуктивністьПристойна швидкість, але нічого вражаючого, враховуючи заяви Hotspot Shield⭐⭐⭐
РозблокуванняПосередні можливості розблокування⭐⭐
Безпека та конфіденційністьВідсутність вимикача є серйозною проблемою⭐⭐
Підтримка клієнтівЖодна підтримка в прямому ефірі чи електронною поштою не розчаровує⭐⭐

TunnelBear VPN безкоштовно ⭐⭐⭐

ТОП Безкоштовних VPN сервісів: FREE VPN

Простіший спосіб залишатися в безпеці в Інтернеті

 • Доступно на: Windows, Mac, Android та iOS
 • Ліміт даних: 500 Мб на місяць
 • Підключення: 1
 • Розташування серверів: 40+
 • Країни: 40+
 • Підтримка: сайт, електронна пошта

Переваги і недоліки Atlas VPN

Переваги:
 • Простий у використанні
 • Більш глибокі перевірки VPN, ніж будь-який інший постачальник
 • Розблоковує Netflix у США
Недоліки:
 • Мізерний ліміт даних
 • Дуже мало функцій

У той час як більшість VPN продають себе завдяки своїм довгим спискам розширених технічних функцій, TunnelBear Free VPN — це створення простого сервісу, яким легко користуватися будь-хто. І це доводить це до дивовижної крайності.

Наприклад, більшість VPN пишаються всіма протоколами, які вони підтримують, і надають вам набори налаштувань у своїх програмах — чудово, якщо ви розумієте протоколи VPN, але що, якщо ні? Не хвилюйтеся, TunnelBear усуває технічні труднощі VPN.

▶ Пройдіть до TunnelBear

TunnelBear Free VPN спрощує це, навіть не згадуючи протоколи в списках функцій веб-сайту, на сторінках підтримки або в більшості програм. Це не тому, що він має недостатню потужність — програма для Windows все ще підтримує WireGuard і OpenVPN, найкращі протоколи. Він просто обробляє їх сам, а не наражає користувачів на низькі деталі.

Програми мають інші розширені функції, хоча TunnelBear намагається пом’якшити їх меншою технічною мовою. Наприклад, є вимикач під назвою VigilantBear і розділене тунелювання під назвою SplitBear.

У результаті вийшла послуга з певними плюсами. Він простий у використанні з величезним вибором із 48 місць у 47 країнах. Швидкість досягає 300 Мбіт/с, а щорічні аудити VPN TunnelBear — найретельніші в бізнесі — дають величезну впевненість у тому, що вашу конфіденційність захищено.

Однак існує також справжня проблема в тому, що TunnelBear мізерно пропускає дані лише 500 МБ на місяць. Цього може бути достатньо, якщо вам потрібно лише час від часу безпечно перевіряти свою електронну пошту або розблокувати окремий веб-сайт. Але це далеко позаду безкоштовних 10 ГБ, які ви зазвичай отримуєте деінде.

ПІДПИШІТЬСЯ, ЯКЩО:

✔️ Вам потрібен VPN, який регулярно перевіряється: Tunnelbear проводить багато поглиблених аудитів, щоб підтвердити його безпеку та надійність

✔️ Вам потрібен VPN, який виключає весь жаргон: Tunnelbear чудово підходить для технофобів завдяки своєму простому дизайну та зрозумілій мові. Більше не потрібно дивитися на програму — TunnelBear зробить усе за вас.

НЕ ПІДПИСУЙТЕСЯ, ЯКЩО:

❌ Ви хочете зробити більше, ніж прокручувати Reddit: надбавка в 500 МБ просто образлива порівняно з конкурентами.

❌ Ви хочете розблокувати іноземні шоу: TunnelBear досить відкрито ставиться до розблокування вмісту та явно хоче вмити руки перед людьми, які використовують його VPN для трансляції шоу за кордоном.

TunnelBear VPN — відомий бренд, який не виправдовує ажіотажу. Тим не менш, це перевірено безпечно, тож принаймні це є.

Результати тесту TunnelBear

АтрибутиПриміткиРейтинг
ДизайнЧисто, просто, а хто не любить ведмедів?⭐⭐⭐
Простота використанняПростий у використанні та інтуїтивно зрозумілий для початківців, але не дуже налаштовуваний для технічних користувачів⭐⭐⭐
ПродуктивністьУ кращому випадку середній⭐⭐
РозблокуванняУ наших тестах розблоковано Netflix у США, але відкрито визнає, що не підтримує розблокування вмісту⭐⭐
Безпека та конфіденційністьРегулярні перевірки дають нам віру, але відсутність контролю над протоколами шифрування — це палиця з двома кінцями⭐⭐⭐⭐
Підтримка клієнтівВідсутність живого чату від такого великого бренду є досить дивним⭐⭐⭐

ЩО ТАКЕ VPN?

Віртуальна приватна мережа (VPN) — це інструмент кібербезпеки, який захищає ваш пристрій від хакерів, кіберзлочинців і шпигунів. Він шифрує ваші дані та направляє їх через захищений сервер в іншій точці світу. Це дає змогу вдавати, що ви перебуваєте в іншій частині світу, змінивши свою IP-адресу (номер, який ідентифікує ваш пристрій і місцезнаходження).

Зібравши все це разом, ви отримаєте послугу, яка захищає вашу цифрову конфіденційність і дозволяє розблокувати цензурний або обмежений вміст незалежно від того, де ви знаходитесь.

ЯК МИ ТЕСТУЄМО БЕЗКОШТОВНІ VPN – НАША МЕТОДОЛОГІЯ

Наші огляди VPN починаються з детального огляду веб-сайту провайдера. Які функції ви отримуєте? Наскільки корисним є сайт підтримки? Чи проходив постачальник перевірку, і якщо так, то що вона сказала? І чи є якісь заковики в дрібному шрифті?

VPN можуть сильно відрізнятися на різних платформах, тому ми тестуємо та порівнюємо програми для Windows, Mac, Android та iOS. Ми перевіряємо зручність використання, функції, налаштування тощо та гарантуємо, що кожна програма працює належним чином.

Зазирнувши під капот, ви можете отримати дуже корисну інформацію про VPN, тому ми також заглибимося в програму Windows, досліджуючи файли, які вона використовує, налаштування та чи правильно вона налаштовує ваше з’єднання для найкращої конфіденційності.

Швидкість має значення навіть для безкоштовного VPN. Ми перевіряємо продуктивність британського хмарного комп’ютера зі швидкою та наднадійною швидкістю 1 Гбіт/с, надаючи кожній VPN велику пропускну здатність, щоб показати нам, на що вона здатна.

Постачальники можуть стверджувати, що мають перемикач вимкнення, але чи справді це дає вам захист, який він заявляє? Ми використовуємо різні методи, щоб примусово закрити з’єднання VPN, і контролюємо кожну програму, щоб переконатися, що вона правильно обробляє кожну ситуацію.

Обмежені дані про більшість безкоштовних планів VPN означають, що вони не ідеальні для розблокування потокових сайтів. Але все одно цікаво подивитися, хто впорається з розблокуванням, а хто ні. Щоб дізнатися, ми перевіряємо, чи кожен постачальник може отримати доступ до ексклюзивного регіонального вмісту на (залежно від доступних місць) Netflix, Amazon Prime Video, Disney Plus і BBC iPlayer у США.

ЧИ ВАРТО МЕНІ ВИКОРИСТОВУВАТИ БЕЗКОШТОВНИЙ VPN?

Чесно кажучи, на це запитання немає однозначної відповіді. Це залежить від того, для чого ви хочете використовувати свій безкоштовний VPN. Якщо мова йде лише про підвищення безпеки вашого ноутбука чи мобільного телефону під час використання загальнодоступної мережі Wi-Fi, вони можуть стати просто квитком. Перейдіть до послуги, увімкніть зашифроване з’єднання з сервером і зламайте свою онлайн-діяльність у безпеці, знаючи, що сторонні очі не зможуть побачити вашу особисту інформацію.

Але якщо ваша головна мета — скажімо, мати потокову мережу VPN або ви хочете використовувати її під час завантаження терабайтів торрент-файлів, безкоштовна мережа VPN просто не допоможе. По-перше, більшість із них обмежує вас щоденним або місячним обсягом даних, який ви швидко витратите. У той час як у більшості немає такої підтримки легкого доступу чи діапазону серверів, які необхідні для полегшення цих дій за допомогою віртуальної приватної мережі.

Пам’ятайте: ціна не завжди відповідає якості, і деякі з найкращих послуг VPN коштують лише 2 долари/2 фунти на місяць. Наш довідник щодо найкращих дешевих VPN забезпечить вам набагато кращу продуктивність і захист — без шкоди.

ЯК ВИБРАТИ БЕЗКОШТОВНИЙ VPN – П’ЯТЬ ОБОВ’ЯЗКОВИХ ПИТАНЬ

Останні кілька років стали свідками зростання глобальних загроз конфіденційності особи, коли давно підтримувані права на анонімність і мережевий нейтралітет підривалися маскою легітимності.

Хоча віртуальні приватні мережі не є панацеєю, щоб бути безпечними, захищеними та конфіденційними в Інтернеті, вони є важливим компонентом арсеналу для людей, які прагнуть отримати ці свободи.

Якщо у вас його ще немає, ви можете отримати його безкоштовно, не платячи за нього жодного пенні. Але будьте обережні, оскільки не всі безкоштовні постачальники VPN однакові, а деякі можуть навіть поставити під загрозу вашу безпеку.

Ось п’ять запитань, які ви повинні поставити собі, перш ніж завантажити та встановити його.

 1. Яка його бізнес-модель? Провайдери за гроші, і ведення такого бізнесу коштує багато, особливо якщо він популярний. Деякі використовуватимуть свою безкоштовну версію, так само як Dropbox, як маркетинговий інструмент, щоб спонукати потенційних клієнтів переходити на платну версію, коли вони задоволені безкоштовною. Більшість, однак, продаватиме дані користувачів або надаватиме журнали та інформацію про використання третім особам, що, знову ж таки, скомпрометує вашу конфіденційність.
 2. Як він захищає мій ПК? Більшість провайдерів зазвичай використовують настільну програму, яка працює у фоновому режимі, шифруючи ваші дані під час перегляду веб-сторінок. Однак це вирішує лише частину проблеми. З вашого ноутбука все ще можна зняти відбитки пальців через вседозволеність рішень для відстеження, які є майже на всіх веб-сайтах в Інтернеті. Деякі, зокрема Windscribe, мають більш цілісний підхід, інтегруючи еквівалент суперблокувальника реклами
 3. Що я втрачаю, користуючись безкоштовним VPN? Зазвичай можна очікувати, що безкоштовний продукт матиме певні обмеження, і це справді стосується всіх постачальників — це стосується навіть таких речей, як безкоштовний антивірус . Деякі пропонують більшу вільну пропускну здатність, ніж інші, основні місця та навіть блокування реклами, P2P і брандмауер із простим платним шляхом оновлення, який відкриває необмежену пропускну здатність із більшою кількістю місць і конфігураціями OpenVPN.
 4. Ваш провайдер щось реєструє? Переконайтеся, що ваш провайдер не зберігає інформацію про активність користувачів в Інтернеті. Зазвичай це можна перевірити на сторінці умов та положень або в ліцензійній угоді кінцевого користувача, відомої як EULA. На жаль, багато постачальників воліють засмучувати кінцевих користувачів довгими T&C або заявами про конфіденційність, які часто приховують важливі деталі їхньої роботи. На іншому кінці спектру знаходяться постачальники, які видаляють усе після закриття сеансу та не зберігають журнали.
 5. Чи можу я зареєструватися повністю анонімно? Наявність постачальника, на якого можна підписатися без адреси електронної пошти, і постачальника, який приймає платежі в біткойнах, для максимальної конфіденційності, це найкраще, що ви можете очікувати в Інтернеті. Деякі провайдери також пропонують подвійний стрибок, де ви можете ще більше заплутати свій трафік, фактично подвоївши конфіденційність.

ЧИ НЕБЕЗПЕЧНІ БЕЗКОШТОВНІ VPN?

Хоча основна критика безкоштовних VPN полягає в тому, що вони не є й наполовину такими корисними, як платні альтернативи, деякі прихильники таять у собі реальні небезпеки (на щастя, не для послуг, зазначених вище).

Наприклад, дослідження 2020 року показало, що близько 40% безкоштовних VPN, доступних у Google Play Store, не захищають конфіденційність своїх користувачів на належному рівні. Тож додаткового онлайн-захисту, який ви думали отримати, просто немає.

ЯК ОТРИМАТИ ПРЕМІАЛЬНИЙ VPN БЕЗКОШТОВНО

Не можете вирішити, обрати безкоштовний VPN чи платний преміальний варіант? Може бути ідеальний компроміс, оскільки майже всі найкращі світові постачальники дозволяють спробувати їх без ризику та без витрат. Наш спеціальний посібник із найкращих безкоштовних пробних версій VPN допоможе вам вибрати найкращий для ваших потреб.

Ви побачите там згадування знайомих імен. Наш №1 VPN-сервіс, ExpressVPN, очолює список, дозволяючи спробувати його протягом 30 днів.

Варто зазначити, що за ці послуги потрібно сплачувати наперед. Але вони пишаються тим, що повертають гроші якомога безпроблемніше, дозволяючи вимагати повне відшкодування онлайн без проблем.

ЧОМУ БЕЗКОШТОВНИЙ VPN ХОРОШИЙ?

Безкоштовні VPN — це ідеальний спосіб для людей, які не можуть дозволити собі преміум-сервіс, захистити себе в Інтернеті та отримати доступ до іноземного вмісту в умовах жорсткої цензури. Але з огляду на величезну кількість сумнівних служб, які існують, важко визначити, якій VPN можна довіряти. Ось чому ми виділили найкращі безкоштовні VPN у цій статті, щоб показати вам реальність безкоштовних VPN і чим вони відрізняються від своїх преміальних аналогів.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ ПРО БЕЗКОШТОВНІ VPN

Який найкращий безкоштовний VPN?

Наше тестування показало, що PrivadoVPN зараз є найкращим безкоштовним VPN на ринку. Однак, якщо вам потрібні необмежені дані, ми рекомендуємо замість цього вибрати Proton VPN . Однак зауважте, що Proton має обмеження щодо розташування сервера порівняно з іншими провідними безкоштовними службами VPN.

Чи існують підроблені VPN?

Так, існує багато шахрайства, і багато з них націлені на популярні магазини програм, щоб змусити вас подумати, що вони законні. Важливо вибрати перевірену та надійну службу.

Наші рекомендовані сервіси VPN, як безкоштовні, так і преміум-класу, ретельно перевіряються нашими експертами та іншими лідерами в галузі, тож ви можете спробувати придбати з упевненістю, що те, що ви завантажуєте, виконує саме те, що написано на коробці.