Різне

Як розпізнати людину з негативною (негативною, чорною) енергетикою: ознаки поганої аури, захист

Кожна людина — носій енергетичного поля, яке формується залежно від якостей характеру та зовнішніх впливів. Якщо зі знайомими, які мають світлу ауру, спілкуватися завжди легко і приємно, то носії негативного біополя можуть не тільки викликати неприємне почуття, але і забирати у вас вашу власну енергію. Тому дуже важливо навчитися розпізнавати людей з негативною енергетикою та постаратися захистити себе від спілкування з ними.

Що таке негативна енергетика

Негативна енергетика – особливе біополе, яке утворюється внаслідок певних негативних впливів ззовні. Наприклад, через постійні життєві невдачі, проблеми на роботі або в особистому житті хтось накопичує негатив, який надалі перетворюється на своєрідну оболонку і починає передаватися оточуючим. Побачити таку оболонку не можна, проте можна відчути.

Найбільш небезпечна негативна енергетика для чутливих людей, схильних до впливу навколишнього суспільства . Якщо ви часто намагаєтеся поставити себе на місце іншого, здатні відчути чужі емоції на рівні підсвідомості, то вам особливо важливо контактувати тільки зі знайомими, які мають позитивний біополь. Ще один спосіб – амулети для захисту. Але найперевіреніший метод — визначити негативну енергетику людини за перші хвилини та скоротити подальше спілкування до мінімуму.

Ознаки людини з поганою енергетикою

Як розпізнати людину з поганою енергетикою, потрібно звернути увагу на кілька помітних ознак.

 1. Під час спілкування з людиною, яка має негативну енергію, дуже складно порозумітися. Не хочеться бути чесним і відкритим, тому підтримувати розмову дуже важко.
 2. Коли людина з поганим біополем заходить у приміщення, у ньому практично відразу починає наростати напруженість, а оточуючі відчувають дискомфорт.
 3. Люди з поганою енергією буквально притягують до себе проблеми та невдачі, які часто торкаються не лише їх самих, а й близьких.

Але найголовніші ознаки помітні під час спілкування — вихідна зла енергетика людини завдає фізичних проблем її співрозмовнику. Під час розмови або після неї можуть виникнути такі неприємні відчуття, як:

 • головний біль;
 • колючі відчуття в різних частинах тіла;
 • занепад сил і настрої, можливий навіть прояв агресії;
 • поява негативних думок, апатія;
 • нічні кошмари;
 • зниження чи повна втрата апетиту.

Ознаки негативу можна розпізнати і самому. Негативна енергія поширюється як на оточуючих, а й у її носія. Якщо ви почуваєтеся погано, варто зайнятися спеціальними вправами для розвитку енергетики.

Так, варто задуматися, якщо ви сильно втомлюєтеся, нічого не встигаєте, важко відновлюєтеся від трудових навантажень. Наприкінці робочого дня люди з негативним біополем часто бувають фізично та морально виснажені, заражаючи своїм станом оточуючих – близьких, рідних, колег.

Причини негативу

Негативна аура може з’явитися навіть у найсвітлішої і життєлюбної людини. Причини придбання поганої енергетики криються у повсякденному житті. До найбільш поширених ставляться:

 1. Образа. Дуже часто ми зберігаємо в душі погані спогади, пов’язані із несправедливим ставленням до себе. Витрачаючи час і сили на обмірковування цих подій, ми витрачаємо позитивну енергію та накопичуємо негатив. Якщо ображений думає про помсту, то негативний вплив стає ще сильнішим.
 2. Заздрість ще одне сильне почуття, здатне руйнувати зсередини. Заздривши комусь, ви псуєте ауру не тільки собі, але й тій людині, по відношенню до якої відчуваєте це почуття. Ви живете лише порожніми мріями, тоді як могли діяти задля досягнення своїх цілей.
 3. Почуття сорому чи провини забирає дуже багато позитивної енергії, наповнюючи біополе негативними матеріями. Тому навчитеся відпускати ситуацію, прощати не лише оточуючих, а й самого себе. Особливо в тому випадку, якщо ситуація вже успішно вирішилася, а ви продовжуєте себе докоряти. Немає сенсу постійно думати у тому, що не можна змінити.
 4. Жалість до себе або іншим може стати причиною псування аури. Жалість – це не любов, тому вона не наповнює душу чистою енергетикою. Бажаючи постійно жертвувати собою, допомагаючи іншим людям, ви віддаєте частину власної енергії, але не завжди компенсуєте цю віддачу.
 5. Нелюбов до власної справи. Якщо те, чим ви займаєтеся, не приносить вам радості та почуття задоволення, то поступово всередині накопичуватиметься відчуття розчарування, а разом з ним і погане біополе.

Фахівці з біоенергетики стверджують, що енергію із фізичної оболонки можуть забирати навіть незначні шкідливі звички. Наприклад, постійна сутулість і згорблені пози, надміру розкуті та різкі рухи, агресивні танці, зовнішнє копіювання інших людей.

Дуже багато енергії забирають і хвороби, оскільки безпосередньо впливають на роботу енергетичних центрів. Нарешті, причиною різкого погіршення аури може стати наведення псування чи пристріту.

Види чорної енергії

Негативний вплив чорної енергії, яку люди можуть передавати один одному усвідомлено чи випадково, можна поділити на кілька основних видів.

 1. Пристріт – процедура заповнення астрального тіла поганою енергетикою, що надходить ззовні і несе руйнівну здатність.
 2. Псування – негативний вплив на ауру за допомогою спеціальних заклинань.
 3. Змова – спрямована енергія, яка призводить до різних розладів або захворювань.
 4. Прокляття — найруйнівніша негативна енергія, яка впливає на казуальне тіло — найчутливішу матерію, яка відповідає за карму.
 5. Скидання негативної енергії – випадкове або цілеспрямоване порушення аури, яке може виникати під час спілкування.

Види людей із негативною енергією

Існує кілька типів людей із чорною енергією. Кожен тип унікальний за своїм, але поєднує їх одне — з ними дуже важко спілкуватися.

 1. Вампір. Найбільш небезпечний для оточуючих, тому що живиться їх енергією, поглинаючи її для відчуття власної могутності.
 2. Стіна. Дуже міцні духом і практично непробивні особи. Негатив, який відбивають від себе такі люди, часто потрапляє на оточуючих.
 3. Липучки. Люди, які прагнуть якнайшвидше поділитися з оточуючими своєю негативною енергетикою. Вони люблять скаржитися на життя з будь-якого приводу і навіть без нього.
 4. Самоїд. До цього типу відносяться особи, які занурені у себе, зациклені на своїх проблемах. Замикаючись, вони накопичують у собі негатив, що псує життя і їм самим, і близьким.
 5. Посередник. Така людина не здатна відбивати негативну енергетику. Однак, вбираючи її в себе, надалі він передає її іншим.

Як захиститися від чужого вампіризму

Щоб убезпечити себе від негативного впливу чужої аури, необхідно працювати над захисними здібностями власної енергетики. Для цього достатньо дотримуватись кількох простих, але ефективних правил:

 • дотримуйтесь режиму дня;
 • приділяйте достатній час сну та відпочинку;
 • частіше гуляйте на свіжому повітрі, займайтеся спортом;
 • проводьте час у компанії людей, з якими вам легко та спокійно;
 • не перевантажуйте себе роботою;
 • намагайтеся уникати конфліктних ситуацій, тримайте власні емоції під контролем;
 • якнайменше скаржтеся на життя.

Якщо ж у вашому оточенні таки виявилася людина з важким біополем, намагайтеся абстрагуватися від цієї ситуації. Уявіть, що ви десь далеко, де вам буде спокійно. Такий психологічний блок допоможе захиститись від несприятливого впливу.

Також не варто довірливо спілкуватися із малознайомими людьми. Якщо вам хочеться поділитися своїми планами чи переживаннями, краще розповісти про це своїм близьким родичам чи добрим друзям.

Надійним захисником від негативного впливу може стати особистий амулет чи талісман, правильно підібраний та заряджений позитивною енергією.

Ваше оточення та особистий погляд на світ є головними складовими вашої аури. Якщо ви хочете, щоб вона була чистою та світлою, намагайтеся випромінювати позитив і мати позитивний настрій. А для того, щоб захистити себе від дій ззовні, менше спілкуйтеся з неприємними вам людьми.