Різне

Які офісні меблі можна придбати на українському ринку?

Звичайно, оформлення офісної зони помітно відрізняється від облаштування житла. Офіс є уособленням бізнесу, відповідно меблі також повинні відповідати офіційному статусу підприємства. Зазвичай офісні меблі мають представницький дизайн, вони є функціональними та мають бути підпорядкованими певному стилю, який було обрано для оформлення всієї зони офісних приміщень.

Які офісні меблі можна придбати на українському ринку?

Де можна придбати офісні меблі?

Меблі для офісу важливі з точки зору функціонала та представництва, тому, облаштовуючи офіс, слід мати справу лише з надійними продавцями, які постачають якісні та статусні меблі від відомих виробників.

Хорошим прикладом є посилання https://fayni-mebli.com/ua/all-furniture.html, яке демонструє чудовий асортимент, в тому числі каталог меблів містить товарну категорію офісних меблів належної якості, про які і ведеться мова.

Що належить до офісних меблів?

До офісних меблів відносяться не лише корпусні вироби, здебільшого призначені для зберігання речей, розташування персоналу та керівництва, а також і м’які меблі, необхідні для створення зони відпочинку та приймання відвідувачів.

Всі офісні меблі можна поділити на наступні групи:

  • для зберігання – шафи та тумби;
  • для роботи та розміщення персоналу – столи, стільці та крісла;
  • для кабінету керівника – столи, крісла, шафи для керівників;
  • для проведення нарад – столи для нарад;
  • для відпочинку – офісні дивани.

Це дуже стислий перелік, проте все основне, що можна побачити в офісній зоні, він містить. Основні особливості меблів дуже розрізняються між собою. Все залежить від конкретної товарної групи.

Шафи і тумби

Офісні меблі для зберігання речей підпорядковані 2-м основним правилам. Вони повинні бути функціональними (максимум місткості, мінімум декору), а також виражати єдину декоративну композицію.

Столи, стільці, крісла

Меблі для розміщення персоналу повинні бути перш за все зручними. Також бажано, щоб у питаннях дизайну вони також демонстрували спільні риси (декоративний різнобій не допускається в офісній зоні).

Меблі для кабінету керівника

Стіл, крісло та шафи у кабінеті керівника значно відрізняються від меблів у зоні персоналу. Зазвичай це більш масивні вироби з преміальної категорії, які підкреслюють статус кабінету, виглядають дорого та вагомо.

Офісні дивани

Зона відпочинку та приймання гостей є обов’язковою в офісі. З цим завданням краще за все справляються м’які меблі, перш за все – диван. Диван повинен бути виконаним у представницькому дизайні, а також мати практичну оббивку (шкіра/шкірзам – це те, що потрібно).