Різне

Молитва про здоров’я мами: найсильніша

Турбота про близьких для кожної людини є головним та життєво важливим обов’язком, на який ніколи не шкода витратити свій особистий час та увагу. При цьому виявляти своє милосердя мають не лише дорослі люди, а й діти. Вони повинні любити свою маму, радуючи її своїми успіхами в навчанні і бажати їй всього найкращого. А дорослі люди, які відокремлені від сімейного домашнього вогнища сотнями або тисячами кілометрів, можуть побажати благополуччя мамі, звернувшись до Бога з особистими побажаннями.

Для цього існує сильна молитва Матроні про здоров’я мами.

Історія появи молитви

Сама молитва названа на честь реальної жінки, яка прожила своє життя у Тульській Губернії. Матрона Дмитрівна Ніконова народилася 1881 року в селі Себіне. Так вийшло, що від народження Матрона не могла бачити і була повністю сліпою.

Згодом під час дорослішання близькі люди звернули увагу на те, що спереду на тілі її утворилася опуклість у формі хреста. І як показав час – це виявилося неспроста. Пізніше Матрона почала пророкувати майбутнє людей і зцілювати їх від різних хвороб. Після цього стало ясно, що дівчинка-провісниця була посланницею Божою, яка з’явилася на світ із надзвичайним природним даром.

Після того, як Матрону хрестили в церкві, вона стала відвідувати її регулярно. Спершу ходила туди з батьками, а потім добиралася сама.

Незабаром про її неймовірні здібності дізналися люди з інших міст, які стали неодноразово приїжджати в гості до Себина за тим, щоб побачити Матрону.

У 17 років із нею сталося ще одне нещастя. У своєму підлітковому віці відома провидиця перестала рухатися, оскільки її ноги виявилися паралізованими.

Але незважаючи на це, Матрона все одно продовжувала вірити в Бога і переносити надіслані їм труднощі з терпінням. Завдяки її пророцтвам, люди довго змогли дізнатися про такі кровопролитні події, як революція 1917 року і початок Великої вітчизняної війни.

Померла Матрона Московська 2 травня 1952 року. Її поховали на Данилівському цвинтарі. Цікавим фактом є те, що навіть свою смерть вона змогла передбачити за 3 дні до її виникнення.

Молитва Матроні Московської використовується насамперед людьми, які звертаються до Бога, щоби побажати здоров’я та благополуччя своїм мамам.

Як правильно молитися за здоров’я мами?

Щоб мама була здорова і перебувала в здоров’ї , починати молитися можна вдома на самоті або прямо в храмі.

Молитва Матрони про одужання мами від дочки має важливе значення. Вона допомагає у таких випадках:

  • нормалізувати теплі та приємні відносини в сім’ї;
  • зцілити від хвороб;
  • позбавлення згубних залежностей;
  • сформувати матеріальний добробут у сім’ї
  • вирішити життєві проблеми, які потребують вирішення.

На сторінках священної Біблії не раз можна зустріти згадку про те, що кожна людина повинна регулярно піклуватися до своєї мами і неодноразово молитися за її здоров’я та благополуччя. Спеціально для цього слід виголошувати молитву Матрони.

Сильна молитва Матроні про здоров’я мами від дочки

О блаженна, матір Матроно, почуй і прийми нині нас, грішних, що моляться тобі, навикла в усьому житті твоєму приймати і вислуховувати всіх страждаючих і скорботних, з вірою і надією до твого заступництва і допомоги вдаючих, швидке помічення та чудесне зцілення; хай не збідніє й нині милосердя твоє до нас, негідним, що метуться в багатосуєтному світі цьому і ніде знаходить втіхи і співчуття в скорботах душевних і допомоги в хворобах тілесних: зціли хвороби наша, визволи від спокус і мук до Хрест, знести всі тяготи житія і не втратити в ньому образ Божий, віру православну до кінця наших днів зберегти, сподівання і надію на Бога міцну мати і нелицемірну любов до ближніх; Допоможи нам після відходу з цього життя досягти Царства Небесного з усіма, хто догодив Богові, прославляючи милосердя і доброту Отця Небесного, в Трійці славимого, Отця і Сина і Святого Духа, на віки віків. Амінь.