Різне

Молитви про здоров’я хворого: найсильніші

Здоров’я – запорука нашого повноцінного продуктивного життя. Але тіло наше тлінне, а неправильний спосіб життя, стреси, депресії та інші негативні фактори сприяють появі хвороб. Їх більшість лікують медикаментозно, нерідко навіть не підозрюючи, що слова молитви про здоров’я, звернену до Господа, Пресвятої Богородиці або святих, можуть мати не менше, а іноді навіть більший позитивний вплив, ніж ліки. Це не означає, що потрібно відмовитися від лікування, але варто знати, що щиро сказана молитва буде почута, і допомога обов’язково прийде.

Молитва Господу

Слова молитви про здоров’я і зцілення хворого, зверненого до Господа, краще читати в храмі перед його обличчям при запалених свічках. Однак якщо такої можливості немає, її можна вимовляти і вдома, поставивши перед іконою Спасителя свічку, що горить. У молитві можна просити здоров’я собі, чоловікові, синові чи дочці батькам.

Владико, Вседержителю, Святий Царю, покарай і не вбивай, стверджуй низпадають і зводи низьвержені, тілесні людей скорби виправляй, молимося Тобі, Боже наш раба твою лостию, вибач йому всяку грішність вільну і невільну. Їй, Господи, лікарську силу Твою з небес низлики, доторкнися до телеси, погаси огневу, приборкати пристрасть і всяку неміч таїться, буде лікар раба Твого (ім’я), повівши. ́нія ціла й досконала, даруй його Церкві Твоєї благоугодно і чинить волю Твою. Твоє бо, що милувати й рятувати нас, Боже наш, і Тебе славу посилаємо, Отцеві і Сину і Святому Духу, нині і повсякчас і на віки віків. Амінь.

Слова молитви важливо промовляти зі щирістю і від щирого серця, тільки такі слова можуть мати ефект.

Найсильніша молитва за здоров’я хворої людини — вимовлена з особливо глибокою вірою та світлими помислами.

Молитва Пресвятої Богородиці

Молитви Пресвятій Діві Марії адресують, просячи дарувати зцілення та здоров’я. Читати її краще у церкві, але дозволяється в домашніх умовах. При цьому обов’язково перед обличчям Богоматері «Лікарка». Можна вимовляти слова молитви за здоров’я близьких та рідних, а також самого себе.

Прийми, о, Всеблагословенна і Всемогутня Пані Владичиці Богородиці Діво, ця молитви, з сльозами Тебе нині приносяться від нас, негідних слуг Твоїх, до Твого цілебоносного бе Самої тут сущої і зневажливої молитви нашої. 12 Бо за проханням виконання твори, скорби полегшуєш, недужим здоров’я даруєш, розслаблені й недужі зціляєш, від лихих беси проганяєш, діти милуєші; Ще ж, Пані Владичице Богородиці, і від уз і темниць свобождеші і всілякі різноманітні пристрасті лікарі: вся бо сутність можлива клопотанням Твоїм до Сина Твого, Христа Бога. О, Всепе́та Мати, Пресвята Богородице! Не перестань молитися за нас негідних рабів Твоїх, що славлять Тебе і шанують Тебе, і поклоняються з розчуленням Пречистому образові Твоїм, і надію тих, що мають неповернену, і Невіруну. чей, нині і повсякчас і у віки віків. Амінь.

Слова молитви, звернені до Богородиці, завжди будуть почуті.

Молитва Миколі Чудотворцю про здоров’я та зцілення

Про велику допомогу, яку надає Микола Чудотворець тим, хто молиться йому, відомо багатьом. Той, хто молиться з відкритою душею та частими помислами, не залишається без підтримки у складних життєвих ситуаціях. Йому моляться ті, хто прагне позбутися недуг і набути здоров’я самому собі, своїм близьким та рідним. Молитва потрібно читати перед образом святого як у храмі, так і вдома.

О, всесвятий Миколай, угодник прегарний Господь, теплий наш заступник і скрізь у скорботах скорий помічник. Допоможи мені, грішному й похмурому, у справжньому житті, благай Господа Бога дарувати мені залишення всіх моїх гріхів, які згрішили від юності моєї, у всьому житті моїм, діломи, і в поході душі моєї помози ми, окаянному, благай Господа Бога, всієї твори Творця, визволити мене повітряних митарств і вічної муки, нехай завжди прославляю Отця, і Сина, і Святого Духа, і твоє милосердя, . Амінь.

Варто пам’ятати, що звертаючись до Миколи Чудотворця чи інших святих з проханнями та молитвами про зцілення та дарування здоров’я, не можна відмовлятися від медикаментозного лікування та всіх необхідних медичних обстежень. Важливо розуміти, що Вищі сили іноді допомагають через інших людей, зокрема лікарів.

Молитва Матроні Московській про здоров’я хворого

Матрона Московська допомагає у вирішенні багатьох життєвих проблем, але благання про здоров’я відносяться до категорії найбільш важливих і значущих. А якщо в слова молитви за здоров’я близьких та рідних вкладається вся сила бажання, свята обов’язково почує їх і допоможе.

О, блаженна мати Матроно, душею на Небесі перед престолом Божим майбутні, тілом же на землі відпочиваючі, і даною ти понад благодаттю різні чудеса вичерпують. Поглянь нині милостивим твоїм оком на ни, грішні, у скорботах, хворобах і гріховних спокусах дні свої, що терплять, втіши ни, відчайдушні, зціли недуги наші люті, від Бога нам за гріхом нашим пусті, визволь нас Ісуса Христа пробачити нам усі наші гріхи, беззаконня і гріхопадіння, імі ми від юності нашої навіть до теперішнього дня і години грішника, та твоїми молитвами отримавши благодать і велику милість, прославимо в Трійці Єдиного Бога, Отця, і Сина, і Свята, і Свята і повсякчас і на віки віків. Амінь

Звертаючись за допомогою до святої, треба не забувати каятися у своїх гріхах і дякувати за допомогу та підтримку Матушці Матрону.

Молитва Святого Пантелеймона

Одна з сильних молитов за здоров’я хворого звернена до Пантелеймона Цілителя. Вона допомагає у тяжких станах хворого, коли потрібне не лише медикаментозне лікування, а й допомога та підтримка духовних сил.

Святий великомученик і цілитель Пантелеїмон, Бога милостивого наслідувачу! Поглянь на благосердя і почуй нас, грішних, перед святою твоєю іконою, що моляться. Випроси нам у Господа Бога, а Йому з Ангели стоячи на Небесах, залишення гріхів і гріхів наших. Зцілили ж хвороби душевні і тілесні рабів Божих, що нині поминаються, тут предстоячих і всіх християн православних, до твого заступництва. Тож ми, за гріхом нашим люті, одержимі єсми багатьма недугами і не імами допомоги і втіхи, до тебе ж прибігаємо, як даси ти благодать молитися за нас і цілити всяку недугу і вся. Даруй бо всім нам святими молитвами твоїми здоров’я і благодатні душі й тіла, успіх віри і благочестя, і вся до життя тимчасового і на спасіння потрібна. Як же, сподобившись тобою великих і багатих милостей, прославимо тебе й подавця всіх благ, дивного в святих, Бога нашого, Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.

Православні молитви про здоров’я хворого найбільш ефективні, коли вимовляються у храмі перед образами Святих, до яких звертаються за допомогою та підтримкою. Однак у випадках, коли це зробити неможливо, можна молитися вдома і навіть у лікарняній палаті. Головне – робити це з відкритим серцем, вкладаючи у кожне слово гаряче бажання отримати допомогу вищих сил.